24.03.2017, 07:15

Рівненська пара стала срібними призером чемпіонату України з пляжного волейболу

На фінальних етапах зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у юнаків U-17 та дівчат U-15 перемогли головні фаворити. Саме перший номер посіву обіграв у фіналі дівчачих змагань рівненську пару у складі Кароліни Підгурської і Валерії Паршини.
Як розповіли у Рівненській обласній федерації волейболу, у Первомайському, що на Харківщині, у організаторів дівочого фіналу у віковій категорії U-15 були, як то кажуть, "приємні турботи". 45 команд - це рекорд фіналів зимового чемпіонату України з пляжки! З таким напливом команд організатори справилися "на відмінно", а команди за теплий прийом віддячили самовідданою грою на майданчику. Якщо озиратися на результати фаворитів, то слід зазначити, що головними тріумфаторами первомайського фіналу стали його фаворити. Перша пара посіву із Чорноморська Анна Чечельницька та Дар'я Романюк сподівання своїх наставників виконали, перемігши у фіналі рівненську пару Кароліна Підгурська/Валерія Паршина - 2:0 (21:8, 21:17). У матчі за "бронзу" між одеською парою Крива/Капланська і дуетом з Дніпра Васильєва/Рибальченко також знадобилося дві партії. Перемогли гості з Дніпра - 2:0 (21:18, 22:20).

Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу-2017. Дівчата. U-15.
Фінал.
Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - Підгурська/Паршина (Рівне) - 2:0 (21:8, 21:17)
Матч за третє місце.
Васильєва/Рибальченко (Дніпро) - Крива/Капланська (Одеса) - 2:0 (21:18, 22:20)

У Новій Каховці рівненська команда перемогла в Чемпіонаті України з пляжного волейболу

У фіналі Чемпіонату України з пляжного волейболу рівненські юнаки стали першими

У фіналі юнацького чемпіонату України U-17 ажіотажу, який спостерігався у Первомайському, помічено не було. Заявилися 15 пар більшість з яких представляли Закарпатську область. Приїхали не усі учасники у цій віковій категорії, але участь узяли усі найсильніші. Перемогу тут на радість місцевим уболівальникам відсвяткували Валерій Роля і Ростислав Мошак. Матч у фіналі проти представників Херсонщини Олександра Бойка і Дениса Кравченка для тріумфаторів виявився найважчим, хоча і упоралися з суперником Роля/Мошак за дві партії - 2:0 (21:16, 21:18). У матчі за третю позиції красиву перемогу здобув дует з Роздільні Павло Плотнік/Вячеслав Переходнюк, який у напружених трьох партіях здолав пару із Харківщини Курінний/Кришталь - 2:1 (10:21, 22:20, 15:13).

Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу-2017. Юнаки. U-17.
Фінал.
Роля/Мошак (Ужгород) - Бойко/Кравченко (Нова Каховка/Олешки) - 2:0 (21:16, 21:18)
Плотнік/Переходнюк (Роздільня) - Курінни/Кришталь (Первомайський/Лозова) - 2:1 (10:21, 22:20, 15:13)

У календарі змагань зимового чемпіонату України з пляжного волейболу залишилося провести тільки фінал у старші віковій категорії у юнаків U-19. Цей фінал у Долині, що на Іванофранківщині, має стати міжнародним, адже заявки на нього відправили дві пари із Молдови.