28.03.2017, 09:01

Меморіал Шморгуна після річної перерви виграв оржівський ОДЕК [+Відео]

У неділю, 26 березня, на запасному полі стадіону “Авангард” у Рівному відбулися заключні поєдинки відкритого обласного турніру з футболу “Меморіал Володимира Шморгуна”. Перед цим у суботу, 25 березня, були зіграні півфінальні матчі цих змагань.
1/2 фіналу, 25 березня (субота)
11:00 ОДЕК – ФК “Малинськ” 0:0 пп 5:4
12:30 “Водник” – “Случ” (Березне) 2:1
Фінали, 26 березня (неділя)
11:00 Гра за 3-є місце. ФК “Малинськ” – “Случ”
12:30 Фінал. ОДЕК – “Водник” 1:1 пп 4:3

Без сумніву, саме півфінальний матч між ОДЕКом та ФК “Малинськ” можна було назвати головним матчем турніру. Команди так і не змогли забити в основний час і долю путівки до фіналу визначили у серії післяматчевих пенальті, яку краще пробили оржівці.

Щоправда, для ОДЕКа фінал виявився не менш складним, аніж попередній поєдинок. Нагадаємо, що саме “Водник” став єдиною командою, яку оржівський клуб так і не зміг обіграти на груповому етапі. І у фінальному матчі проти студентів Оржів не тільки не зміг першим забити, але й пропустив м’яч за десять хвилин до завершення гри. Щоправда, завдяки фінальному штурму ОДЕК на останніх хвилинах все ж зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1. А вже у серії післяматчевих одинадцятиметрових оржівський клуб вдруге за два дні став кращим – 4:3.

На зимовому Меморіалі Шморгуна визначилися всі учасники 1/8 фіналу

Претендентів на перемогу в Меморіалі Шморгуна лишилося четверо

Таким чином, після річної перерви ОДЕК із Оржева знову став переможцем Меморіалу Шморгуна. Для цієї команди подібний титул став четвертим за останні п’ять років.

Кращими гравцями Меморіалу стали: гравець – Михайло Трофімчук (ОДЕК), голкіпер – Максим Бицюк (ОДЕК), захисник – Леонід Камінчук (“Случ”), півзахисник – Олександр Кухарчук (“Водник”), нападник – Віталій Брикса (ФК “Малинськ”).

ПЕРЕМОЖЦІ МЕМОРІАЛУ ШМОРГУНА В 2008 – 2017 РОКАХ – джерело сайт ФК “АГАТ”

2017 ОДЕК (ОРЖІВ) “ВОДНИК” ФК “МАЛИНСЬК”