Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
28.03.2017, 11:36

Рівненщина: школярам та студентам допоможуть вибрати професію

З березня 2017 року в області стартували щорічні весняні ярмарки професій та профорієнтаційні акції «Випускник».
Подібні заходи стали традиційними у спільній роботі служби зайнятості, відділу освіти та навчальних закладів. Вони сприяють свідомому вибору професії, а відтак, і у досягненні професійного успіху.

Весняні профорієнтаційні заходи вже відбулися в Сарненському, Костопільському, Дубровицькому, Здолбунівському та Рокитнівському районах.

Скільки людей на Рівненщині від початку року знайшли роботу


На ярмарках відбувається живе спілкування школярів з викладачами навчальних закладів, які презентують не тільки напрями професійної підготовки, умови вступу та навчання, а й розповісти про життя студентів, захоплення, подорожі, заняття у спортивних секціях. Свої навчальні програми пропонували понад 20 закладів освіти професійно-технічного спрямування та вищої школи. Цікаві відеопрезентації підготовлені про Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де пропонують навчання за 56 ліцензованими робітничими професіями.

Також фахівці служби зайнятості інформують про стан ринку праці, орієнтують на отримання професій, які мають попит, проводять профдіагностичне тестування учнів випускних класів на предмет визначення їхніх професійних інтересів, здібностей, нахилів до різних видів трудової діяльності.

В Україні серед безробітних велика кількість жінок

Вже більше тисячі випускників шкіл залучили до профорієнтаційних заходів тільки у березні. Весняні ярмарки професій та освітніх програм тривають, і це допоможе школярам зробити правильний професійний вибір.

Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net