Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГОподати
оголошення
Новини партнерів

29.03.2017, 16:39

Чекай на мене, Острозька академіє!

25-26 березня 2017 року відбулись курси «Школа універсального журналіста» на базі Острозької академії. Вирушаючи у далеку путь, я навіть не очікувала, що ця поїздка справить на мене стільки вражень
Вже під час перших хвилин перебування у Острозькій академії я відчула приємне та чомусь знайоме тепло. Окреме «дякую» хочу висловити охоронцям та люб’язній жінці, котра чергує при вході. Вони толерантно та з повагою запитали мене, чи я на ШУЖ, та провели у необхідну аудиторію.

Йдемо далі. Власне, самі курси. Тут я можу розписувати багато та з усіма деталями . Але, як то кажуть: «Краще один раз побачити, аніж сто раз почути». На нас очікували не звиклі кожному нудні лекції, а цікаві практичні завдання і трішки теорії, котру керівник курсів Віталій Голубєв зміг подати так, що аудиторія не знудилась, а, навпаки, сміялась на всі тридцять два.Я була приємно здивована, побачивши найпотаємніші закутки академії та дізнавшись її традиції. Цей університет – це не просто навчальний заклад, це насамперед маленька затишна родина, зі своїми жартами та історіями. По секрету, мені випала чудова нагода поспілкуватись зі студентом першого курсу (спеціальність вказувати не буду, залишу це у таємниці), котрий навчається у Острозькій академії. За його словами, він ні разу не пошкодував про обраний ВНЗ та навіть пишається, що є його студентом. Тепер я остаточно переконана, що навчатимусь у майбутньому саме тут.

І, нарешті, найприємніше – нові знайомства. Школа універсального журналіста – це чудова нагода отримати друзів зі всієї України, котрі, як і ви, шалено закохані у журналістику та все, що хоч якимсь боком пов’язано з нею.

Я залишилась повністю задоволеною цими вихідними. Мені все ще здається, що завтра я проснусь і піду на заняття до неординарного оратора Віталія Голубєва, де моя посмішка буде сягати максимальних горизонтів. «Школа універсального журналіста» залишиться у моєму серці, і ні, я не ставлю на цьому крапку - чекай мене через два роки, Острозька академіє!

Корисна інформація для всіх, кого цікавить журналістика

Фото Наталії Веляник
Система Orphus
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів