Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГОподати
оголошення
Новини партнерів

30.03.2017, 12:34

Хочеш стати журналістом? Відвідай Школу універсального журналіста!

11-12 березня двері Острозької академії відчинили для сорока учнів, які виявили бажання детальніше дізнатись про журналістику та про перспективи у цій професії.
Школа універсального журналіста, яка нас зібрала, дає змогу кожному бажаючому, послухавши лекції, зробити висновки чи є він тією людиною, яка володіє необхідними рисами, аби працювати саме за цим напрямком.

Майбутніх абітурієнтів також зацікавлювали екскурсією будівлею Острозької Академії і розповідями про князів і княгинь, капуцинів й історіями про першокурсників у підземеллях. Те, що ми мали змогу поспілкуватись із студенткою цього факультету, Наталією Веляник, зробило багатьом велику послугу, адже живе спілкування з людиною на чиєму місці ви, можливо, колись будете, є неоціненним досвідом. Вільний час і короткі перерви давали можливість познайомитись і поспілкуватись з новими людьми. Перше практичне заняття, під час якого ми представляли свого сусіда, говорячи ім’я, місце проживання, зацікавлення і предмет гордості, насправді дає дуже багато тем для розмов і нагоду знайти людину зі спільними інтересами.

Практичні заняття продовжувались і на наступний день. Вправи, які просто допоможуть скоротати час, водночас виконуючи свою основну функцію – навчання, допоможуть усім, не лише журналістам, на шляху до професійності. Наприклад, вправи, які ми виконували, допомагали «ввімкнути» мозок і налаштувати його на плідну працю.

Усім учасникам був виданий диплом про закінчення школи, а диск «Універсальна журналістика», зроблений за книгою Віталія Голубєва, організатора цих курсів і їх викладача, а також розповідь про творчі конкурси в різних унівеситетах на факультеті журналістики, дають можливість і надалі дізнаватися щось нове й удосконалювати себе і свої знання про те, чого чекати та до чого готуватись, аби отримати роботу мрії.

Корисна інформація для всіх, кого цікавить журналістика
Система Orphus
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів