подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
01.04.2017, 09:30

ТОП-5 розіграшів для хорошого настрою

Сьогодні День сміху та веселощів. Не полінуйтесь підняти настрій своїм близьким та рідним, можливо й вони готують для вас сюрприз.

Жартувати потрібно креативно і з мінімальним ризиком того, що на вас образяться. В цей день всі нібито очікують розіграшів, але за побутовими справами та роботою всетаки забувають про це. Будьте щедрими на сміх та веселощі.

ТОП-5 кращих розіграшів:

1. Фарбована вода. Рідким барвником можна злегка натерти змішувач крана в умивальнику, або ж відкрутити змішувач та підкласти всередину таблетку-барвник - ефект буде триваліший. Вибір кольору залежить від ваших вподобань, а от реакція від пробудження "водою" буде в будь якому випадку яскравою.

Смс-привітання рівнянам з Днем сміху

2."Маринована голова". Для такого розіграшу потрібна лише банка з водою та роздруківка фото голови, бажано з фільму жахів, або щось в тому дусі. Фото занурте у воду та поставте у холодильник, наприклад.3.Сніданок з "ніжною телятиною". Рідні зранку снідають солодкими подушечками з різними смаками, можна додати в цей день новизни у меню близьких, замінивши шоколадні подушечки на котячий корм, який візуально нагадує їх.

1 квітня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати

4. Недосолена страва. Як варіант, вміст сільниці та баночки з цукром поміняйте місцями та навмисно недосоліть страву на обід.
5. Зубна паста. Давній, але перевірений розіграш з заміною вмісту тюбика.

Будьте пильними, жартуйте, веселіться, але з розумом.

Читайте також: 50 видів сміху: прикольне відео
Коментарі:Бесплатка