Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
02.04.2017, 11:00

Львівське сміття було не тільки у Рівному. Де ще? (+ІНФОГРАФІКА)

Географія «сміттєвих» подорожей доволі об’ємна.
Заяви про те, що на Рівненщині знаходять львівське сміття звучать давно: наприклад, у кінці 2016 року гори відходів знайшли неподалік села Турковичі Дубенського району. Також такі ж само «подарунки» знаходили на Костопільщині, в Острозькому районі. Тільки цього місяця кілька разів натрапляли на львівське сміття: поблизу Радивилова та у Радивилівському районі. Й буквально зовсім нещодавно відходи зі Львова побачили неподалік Гощі.

ВІДЕО: у вівторок покажуть Рівне у програмі "На ножах" з Ольгою Фреймут


Виявляється такого «добра» у лів’ян чимало. Як повідомляє видання «Слово і Діло», тільки жителі Львова щоденно (!) викидають 600 тонн відходів на день. Багато де у місті сміття не вивозили більше місяця. Санітарно-епідеміологічні служби б’ють тривогу, очікуючи сезонного потепління й готуючись до екологічної катастрофи. Під загрозою закриття продвольчі ринки, школи і дитсадки Львова. Попри це, нещодавно, 17 березня, мер Львова Андрій Садовий розірвав договор з приватним полігоном ТПВ в Донецькій області. А це останній полігон в Україні, який ще приймав сміття з Львівської області. Мер також похвалився, що буквально через годину укладатиме з французькою компанією Egis контракт на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу.

До уваги рибалок: з початку квітня на Рівненщині забороняється ловити рибу


І наступного дня правоохоронці затримала сміттєвози у Дніпропетровській області.

Починаючи з жовтня 2016 року зафіксували 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни й через це відкрили 11 кримінальних справ.

Видання «Слово і Діло» створило інфографіку про «мандрівки» львівського непотребу.

Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net