Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГОподати
оголошення
Новини партнерів

07.04.2017, 13:06

Школа універсального журналіста зсередини

Я щойно приїхав додому із Острога, а точніше зі Школи універсального журналіста, яка відбувалась на базі Національного університету "Острозька академія", і поспішаю поділитися своїми враженнями.
Розпочали ми з екскурсії, знайомлячись із навчальним закладом. Університет чудовий, до того ж славнозвісний для всіх українців і належить до найбільш престижних вишів України. На території академії є невеликий, зате мальовничий парк, де можна поспілкуватися з природою та розважитись, фотографуючись поряд із незвичними, цікавими та привабливими скульптурами. Проживали слухачі курсів, тобто ми, у гуртожитку «Академічний дім», поряд із університетом.Керівником нашої школи став викладач кафедри журналістики Віталій Голубєв, що виявився дуже цікавою та ерудованою людиною. Нам сподобався формат занять, в якому лекції Віталія та його підхід до практичних частин нас не втомлювали, а навпаки – зосереджували на собі нашу увагу та пробуджували цікавість до предмету журналістики і взагалі до всього, що відбувалося навколо нас.Разом із викладачем курсу ми чітко з’ясували для себе усі "за" і "проти" в специфіці роботи справжнього журналіста. Це дуже добре, адже всі ми – учні 9-11 класів, і це допоможе нам остаточно для себе вирішити, чи варто взагалі пов’язувати своє життя із цією професією, що є водночас складною і захоплюючою, активною, креативною. Це робота, де немає меж для польоту нашої власної думки і фантазії, обірвати потік якої може лише обмежена кількість місця у виданні, а поштовхом для зародження може стати будь-яка подія, що варта людської уваги, а таких є чимало.

На завершення нам вручили сертифікати про закінчення дводенного курсу, а також роздатковий матеріал для самостійного опрацювання, складовою якого стала книга Віталія Голубєва «Універсальна журналістика». Особисто я залишився повністю задоволеним Школою універсального журналіста і був би радий знову відвідати подібні курси.Корисна інформація для всіх, кого цікавить журналістика
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів