Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
11.04.2017, 08:33

Після війни: контуженим через АТО в Україні допомагатиме лицарський орден

Щодо цього уже є певні домовленості.
Один із найдревніших лицарських орденів Суверенний Мальтійський Орден (Sovrano Militare Ordine Ospedaliero di San Giovanni di Gerusalemme di Rodi e di Malta) впливова невелика держава, яка володіє невеликими територіями в Італії й на Мальті. Однак, орден має вагомий дипломатичний вплив.

Мальтійський Суверерннй Орден був присутній і на Майдані у 2013-2014 роках, коли в районі Головпоштампу стояв намет з прапором Мальтійських госпітальєрів, де працювали медики й надавали людям суттєву медичну допомогу. Також орден не відмовляє у допомозі під час періоду АТО.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нещодано зустрівся з представником лицарського ордену — надзвичайний послом Суверенного Військовогоо Мальтійського ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульезе Ді Кротоне.Також під час зустрічі обговорювали проект допомоги контуженим українським військовим та цивільному населенню. Проект реалізовуватимуть на базі госпіталя МВД в Києві. На висококваліфіковану допомогу зможуть розраховувати всі, не залежно від відомчої приналежності.

Арсен Аваков отримав попередню підтримку від Суверенного Мальтійського Ордену в цьому реабілітаційному проекті.Про це повідомив Арсен Аваков на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
Фото звідти ж.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Після війни: що отримали учасники АТО від держави (+ІНФОГРАФІКА)


Після війни: на Рівненщині створять службу психологічної допомоги для учасників АТО


Після війни: учасники АТО проходять реабілітацію у колишній резиденції священика (+ВІДЕО)
Коментарі:
Бесплатка