Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
14.04.2017, 10:06

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коли очікувати перемін

google.com.ua/maps

ОГО і далі слідкує за ситуацією навколо вулиці у Рівному, де живуть наші читачі.
Мешканці вулиці Межової нарікають на те, що вулицею постійно їздять авто, водії яких не завжди радо пропускають пішоходів, а оскільки вулиця невелика, то заховатися від зустрічного авто не дуже то й просто. Щоб привернути увагу до своєї проблеми рівняни, які живуть на вулиці Межовій, не тільки зверталися до міської влади та різних рівненських інстанцій, але й вдавалися до акції протесту. Також рівняни-мешканці Межової ще минулого року запропонували облаштувати там тротуар. Міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зазначив, що дав розпорядження своєму заступнику Олексію Хмилецькому вивчити це питання: чи є технічна можливість. Якщо така технічна можливість буде, то тротуар на вулиці Межовій з’явиться. Олексій Хмилецький зазначав пізніше, що над цією проблемою зараз працюють проектанти.

Через деякий час вулицю Межову відвідали міські депутати Олександр Нестерук та Любов Романюк. Пані Романюк зазначила, що мешканці Межової надали проекти з облаштування там одностороннього руху. І свої пропозиції навіть графічно оформили. Олексій Нестерук повідомив, що після поїздки на вулицю Межову міські депутати обговорювали ситуацію мешканців вулиці з міським головою та його заступником і зараз уже готується проект об’їзду Межової.

В листопаді 2016 року Олексій Хмилецький у своєму коментарі розповів, що над проблемою вулиці Межової працюють проектанти. Зокрема вирішують питання щодо відведення земельної ділянки, яка стосується вулиць Межова та Хмільна. Тоді ведуться перемовини з приватними підприємцями, які там мають свою приватну власність. Коли міська влада зможе дійти з ними згоди, то можна буде говорити про організацію руху на згаданих вулицях.

Заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький повідомив на якому етапі зараз находиться процес відведення земельної ділянки:

- Зараз і далі тривають перемовини із приватними підприємцями, які мають на тій вулиці приватну власність. Коли вони завершаться й будуть дотримані усі необхідні законні та формальні вимоги, зміниться ситуація не тільки на вулиці Межовій, але й на вулиці Хмільній. Коли саме це буде, не можу прогнозувати.

Довідка: Відведення земельної ділянки - сукупність землевпоряджувальних дій зі встановлення кордонів земельної ділянки на місцевості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ МАТЕРІАЛИ ПО ЦІЙ ТЕМІ:

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коли там організують рух авто


Міські депутати Рівного відвідали небезпечну вулицю Межову


Рівняни готові протестувати, бо бояться за життя своїх дітей

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коментар міського голови


Небезпечна вулиця Межова у Рівному: чи облаштують там тротуар
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net