Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО

подати
оголошення
Новини партнерів

21.04.2017, 16:30

У поліції Рівненщини - поповнення

Молоді поліцейські, учора 20 квітня склали Присягу на вірність українському народові. Вже сьогодні вони приступили до служби у підрозділах поліції Рівненської області.
Відбір правоохоронців на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції проходив у сім етапів. Перший — прийом анкет від охочих проходити службу у лавах поліції тривав впродовж місяця з вересня минулого року. Після цього відбувалися практичні етапи відбору, де кандидати доводити свою професійну придатність. Вісімнадцятеро охочих, які успішно склали тестування, іспити з фізичної підготовки та пройшли медичне обстеження і співбесіду  розпочали професійне навчання.

Стало відомо, чому згоріла іномарка на Рівненщині (+ФОТО)Привітати молодих правоохоронців із успішним завершенням навчання завітав начальник відділу професійного навчання ГУ НП в Рівненській області Андрій Шевчук: «Із цього дня розпочинається ваша служба громадянам України. Вашим головним завданням є відповідати довірі  і сподіванням суспільства на нову поліцію».Молоді офіцери приступили нестимуть службу у Рівненському, Варашівському, Зарічненському, Володимирецькому, Гощанському, Березнівському, Рокитнівському, Дубенському районах області.

Рівненщина: горіло легкове авто (+ФОТО)


Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів