28.04.2017, 12:27

Оржівський ОДЕК потрапив до півфіналу Кубка України серед аматорів [+Відео]

ОДЕК із Оржева успішно подолав чвертьфінальний бар`єр Кубка України серед аматорів та здобув путівку до півфіналу цього турніру. На стадії 1/2 фіналу команда з Рівненщини проведе двораундову дуель з представником Львівщини - СКК "Демня".
Не зважаючи на не зовсім сприятливий результат першого домашнього матчу проти "Рочина" в Оржеві, на Львівщині підопічні Олега Шандрука досягли потрібного результату і, навіть, перевиконали план, обігравши команду з Соснівки на її полі з результатом 2:0.

Етап 1/4 фіналу. Кубок ААФУ

Перші матчі 19.04 (середа) ФК Львів – СКК Демня (Львівська обл.) 19.04 (середа) ОДЕК (Оржів Рівненської обл.) – Рочин (Соснівка Львівської обл.)

17:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 300 глядачів

Голи: Наумець (89) – Богданов (+58)

19.04 (середа) Нова Поліція (Кропивницький) – Вікторія (Миколаївка Сумської обл.) Матчі-відповіді 26.04 (середа) СКК Демня (Львівська обл.) – ФК Львів 26.04 (середа) Рочин (Соснівка Львівської обл.) – ОДЕК (Оржів Рівненської обл.)

16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Воробей (36), Коляда (77)

26.04 (середа) Вікторія (Миколаївка Сумської обл.) – Нова Поліція (Кропивницький).

ОДЕК поступився у першій півфінальній грі Чемпіонату України

ОДЕК пробився до півфіналу Чемпіонату України серед аматорів

Нагадаємо, що перед цим у 13 турі аматорського Чемпіонату України ОДЕК здобув перемогу, перегравши на рідному стадіоні тернопільську "Ниву". Результативними виявилися кінцівки обох таймів, коли господарі реалізували в голи стандартні положення - штрафні удари вдало виконав Олександр Ніколайчук, котрий записав до свого активу два асиста.

Натомість інша команда з Рівненщини - ФК "Малинськ" - не зуміла здобути бодай очко в гостях у лідера Групи 1 - "Оскара" з Підгір`я. Лише завдяки голу Тараса Топоровського на третій компенсованій хвилині малинська команда уникнула поразки з крупним рахунком.

Результати матчів 14 туру.

22.04 (субота) "Оскар" – ФК "Малинськ" 16:00. Стадіон "Маяк" (Підгір’я), 500 глядачів
Голи: Басараб(+21), Романишин (58), Дмитрів (89) – Топоровський (90+3)
3:1 (1:0)
23.04 (неділя) ОДЕК – "Нива" (Тернопіль) 16:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 300 глядачів
Голи: Коляда (41), Апанчук (90+1)