подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
03.05.2017, 18:32

Дача.Сад.Город. Кращі методи підживлення огірків

Ряд перевірених секретів по підвищенню врожайності огірків, щоб отримувати щороку все більшу кількість плодів з однієї і тієї ж площі.

Добрива, суміші та розчини для підживлення огірків:

Пташиний послід

Розчин курячого, голубиного, індичого, качиного посліду – цінне джерело всіх необхідних елементів живлення (азот, калій, фосфор, магній, залізо, йод, цинк, бор тощо). Для приготування потрібно половину будь-якої ємності заповнити послідом, долити доверху водою, розмішати, накрити кришкою, залишити на 36 годин. Цей розчин потрібно розводити у співвідношенні — один літр на відро води. Витрачати по одному літру під кожен кущ після планового рясного поливу і розпушування. Не допускати потрапляння добрива на листя.

Коли садити огірки у відкритий грунт [+ПОРАДИ]

Гній

Кінський, коров’ячий, свинячий, овечий тощо. Матковий розчин готується аналогічно до попереднього складу, змінюється лише концентрація подальшого розведення. У відро чистої води додають два літри маточного розчину.

Зола

Використовується в сухому вигляді (під кожен кущ розсипають тонким шаром просіяний попіл) або в якості водного настою (0,1 кг золи на відро води).Перегній і садовий визрілий компост

Використовуються для мульчування ґрунту навколо огіркових кущів. Органічний шар попереджає випаровуванню води з ґрунту, а по мірі розкладання і рясних поливів постачає кореневу систему всім необхідним харчуванням.

Яке овочеве сусідство не завадить багатому урожаю

Зброджений настій трав

Зростаючі на садовій ділянці бур’яни (кропиву, лободу, скошену траву, подорожник, осоку) використовують в якості цінного азотного добрива. Для цього потрібно подрібнити секатором зелень, заповнити бочку наполовину, долити доверху теплою водою, накрити кришкою, поставити на сонце, дати перебродити протягом тижня, профільтрувати, розвести чистою водою (5:1) і використовувати для поливань. Для тепличних огірків рекомендується при зброджуванні додавати на кожні 10 літрів склянку курячого посліду. Поливати раз на тиждень з розрахунку — один літр на кожен кущ тільки під корінь, не допускаючи попадання складу на бадилля.

Мінеральні добрива

Цей розчин використовують для поливу огіркових посадок у період рясного цвітіння. У відро води вводять по чайній ложці карбаміду/аміачної селітри, сульфату калію та суперфосфату. Ще один цінний склад для добрива – розчин гумату натрію (столова ложка на стандартне відро води). У період плодоношення для поливань огірків рекомендується провести підгодівлю розчином Нітроамофоски (столова ложка на відро води).

Поради рівненським городникам: чому жовтіє листя в огірків

Незбиране молоко

Систематичні молочні підживлення активізують ріст кущів. Для приготування розчину молоко розводять теплою водою в пропорції 1:2. Полив під корінь здійснюють з моменту появи перших листочків з періодичністю раз в два тижні.

Дріжджовий розчин

Пачку дріжджів (100 грам) розчиняють у відрі води і дають розчину перебродити протягом 24 годин. Полив здійснюють тільки під корінь. Дріжджі істотно прискорюють ріст, збільшують кількість квітів та зав’язі. Завдяки високій концентрації вітамінів групи В і мікроелементів, цей склад корисний кущам огірків на всіх етапах вегетації.

Коментарі:
Бесплатка


Останні новини