13.05.2017, 15:00

На Чемпіонаті «Бізнес-ліга ОГО» 2017 визначився достроковий переможець [+Відео]

У футзальному Чемпіонаті «Бізнес-ліги ОГО» достроково перемогла команда «Ребелс». «Червоно-чорні» першими зі всіх команд провели всі свої поєдинки та, продемонструвавши 100% результат у них, стали переможцем турніру ще до його офіційного завершення.
Ключовим у турнірі став поєдинок 5 туру між “повстанцями” та “Рівнеобленерго”, який відбувся 7 травня. “Електрики” першими відкрили рахунок у цій грі, але ще у першому таймі «Ребелс» відновив паритет. Другий тайм пройшов в обопільних атаках, «блакитні» більше володіли м’ячем, але кращих можливостей забити було більше у “червоно-чорних”.

За п’ять хвилин до фінального свистка та за рахунку 1:1 Андрій Паршиков, тренер “електриків”, прийняв рішення випустити п’ятого польового гравця. Проте особливого зиску це його підопічним не принесло. Більше того, під час однієї з останніх атак голкіпер “повстанців” Павло Пивоваров спіймав м’яч і не роздумуючи пробив по порожнім воротам – 2:1. Цей рахунок і став остаточним у матчі.

А наступного дня у своїй останній грі на турнірі “Ребелс” обіграв “Медик” і, набравши максимум очок, став переможцем Чемпіонату.

2 травня (вівторок)
10:00 «Comeback» – «Рівнеобленерго» 0:5 (тех.рез.)

«Бізнес-ліга ОГО 2014» - як це було

У Рівному стартує 16-й Чемпіонат «Бізнес-ліга ОГО»

Як бачимо, в останніх турах “Рівнеобленерго”, ВАО КООП та “Медик” розіграють ще два комплекти нагород.

Крім того, після завершення чемпіонату команди проведуть ще й розіграш Кубка ліги – на першому етапі у матчах “на виліт” визначиться трійка претендентів на його здобуття. Після цього це тріо в бліц-турнірі визначить власника Кубка.

Переможці Чемпіонату Бізнес-ліги ОГО за останні десять турнірів (більше статистики про Бізнес-лігу та Кубок ОГО – на сайті ФК “АГАТ”).

2015 рік “Комфорт-сервіс” Інститут права НУВГП “Рівнегаз”
2014 рік “Рівнегаз” “Комфорт-сервіс” “ОГО”