Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
18.05.2017, 18:30

Дача.Сад.Город. Як виростити горіховий сад

Горіхи надзвичайно корисні та ситні ласощі. Поживність цього продукту перевірена на споживачах. До того ж, їх можна вигідно продати. Можливо такий спосіб отримання прибутку саме для Вас.

Декілька порад, щоб розпочати "горіхову" справу:

Потрібно правильно підібрати ділянку.
Деякі вважають, що горіхи можуть рости тільки на півдні. Але нові види цих рослин, отримані в результаті селекції, можуть витримувати морози до-45оС. Єдине, що не любить горіх, це вологу та болотистий грунт. Бажано, щоб до посадки горіхових саджанців раніше на землі виростали бобові і злакові культури. Так само важливий для рослин хороший дренаж. Найкраще для обробітку саду підійде похила місцевість з кутом нахилу від 6 ° до 20 °, але не низина.

Дача. Сад. Город. Як розмножити горіхи з насіння

Далі необхідно підготувати ділянку до посадки саджанців горіха, щоб створити для їх вирощування найефективніші умови. Для цього бажано виполоти весь бур’ян і вивезти його за межі саду. Потім грунт потрібно проборонувати, вирівняти і продезінфікувати розчином марганцю. Слідом потрібно удобрити землю перегноєм з розрахунку 100 кг на 1 га.

У серпні-вересні або у квітні-травні потрібно зробити ряди для висадки молодняку. При похилому ландшафті ряди треба робити паралельно горизонту спуску. Або паралельно напрямку Південь-Північ. Це необхідно для того, щоб потрапляння на рослини сонячного світла було оптимальним.У день висадки треба вирити ямки діаметром трохи більше пів метра. Пошкоджені корені краще обрізати. Потім взяти саджанець довжиною не більше 1 метра, помістити його в лунку і присипати землею таким чином, щоб місце щеплення знаходилося вище рівня грунту на 3-5 см.

Заздалегідь воду в лунку не заливають.
Після посадки треба грунт утрамбувати. А навколо саджанця граблями або мотикою формують поглиблення і невелику огорожу із землі висотою приблизно 15 см. Туди буде здійснюватися полив рослини. Помістивши зелений держак в лунку, треба його полити. На кожен горіховий саджанець достатньо двох відер води. Відстань між ними має бути не менше 1 метра, а між рядами 2 метри.

Поради рівнянам: Як відмити руки після молодих горіхів

Підживіть деревце азотно-фосфорно-калійним добривом, приблизно півкіло мінерального складу на одну рослину. З кожним роком кількість добрива повинно збільшуватися на половину кілограма. Удобрювати саджанці треба 2 рази на рік. Поливати можна один раз на тиждень в кількості 20 л відстояної в резервуарі води. Необхідно також враховувати кількість опадів, що випали, щоб не перезволожити молоді горіхи.Якщо ж ви посадили ліщину
то у перший рік життя деревець в кінці літа необхідно обірвати бруньки на верхівках з метою припинення зростання та підготовки до майбутніх заморозків. У цей же період необхідно забинтувати місце щеплення. Поки рослини зовсім молоді, міжряддя можна використовувати для вирощування додаткових культур: цибулі, гарбузів, кабачків, кукурудзи.

Топ-10 найкорисніших продуктів для чоловічого здоров'я

Корисно проводити систематичне весняне формування крони. Це необхідно для хорошої адаптації рослини. А також для підтримки однотипної крони, яка в подальшому полегшує збір плодів. До того ж обрізка стимулює плодоношення ліщини. Перший урожай при правильному догляді за рослинами можна зняти вже через три роки після обробітку саду.
Коментарі: