подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
24.05.2017, 13:31

У Рівному відбудеться мафіозна вечірка Renault Party

Тренінговий центр "ЛОТОС-ІНВЕСТ" довіряють лідери! Для них таке визнання є цінним, воно мотивує ставати кращими, використовувати сучасні інноваційні підходи, створювати нові цікаві проекти.
ЛОТОС-ІНВЕСТ спільно з лідером автомобільної галузі регіону - компанією Автоград - організовує мегаяскраву Мафіозну Вечірку "Renault Party"!!!

Таких захоплюючих емоцій ви ще не відчували: - Емоційна мафія - Благодійний аукціон - Концерт півфіналіста "Голосу країни" М. Бобрика - Вело-кава - Цікаві сюрпризи та перфоманси від партнерів. Незабутні враження та драйв гарантовані! Подія відбудеться 24 травня у автосалоні Renault, що на Кобзарській, 85.

Шиzанута Мафія у Рівному

Компанія RENAULT вже другий рік поспіль залишається лідером автомобільного ринку України та впевнено зберігає дані позиції. Автоград також є лідером Рівненської області з продажу нових автомобілів. І звичайно філософію лідерства ми несемо з собою та долучаємо всіх бажаючих.

Дрес-код вечірки: вечірній з автомобільними мотивами

У програмі вечірки:
1. Емоційна мафія
2. Виступ Миколи Бобрика - півфіналіста "ГОЛОС КРАЇНИ"
3. Благодійний аукціон хендмейд-робіт наших мафіозі. Всі кошти підуть на лікування дівчинки Михайлова Валентина Романівна 18.03.2011 року народження.
4. Вело-кава.
5. Подарунки від партнерів

а саме:
- На найоригінальнішого та найоригінальнішумафіозіочікуєприємний сюрприз віднашогопостійного партнера Туроператора «Арго-клуб» і професійний фотосет від Віта Лозицька
- Кращі гравці отримають квиточки від нашого креативного партнера "Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс".
- На вечірці, гравець який яскраво проявить себе в ролі "Комісара", отримає цінний подарунок віднашого партнера Правова Компанія "Юридична Основа", адвокат Шевчук Оксана.
- Разом з нами постійний партнер магазин гуртово-роздрібноїторгівлі товарами для дому «ВИТРЕБЕНЬКИ» (http://vutrebenki.com.ua/).
- STA- SmartTradeActivity -компанія, щодинамічнорозвивається, основним напрямком діяльності якої являються оптові поставки канцелярськи хтоварів і товарів для офісу. STA має спеціальні призи в номінації найактивніший "мирний житель".
- Компанія "Сталь-М" - цевиробництво та продаж вхідних металевих дверей. Індивідуальні розміри. Різні варіанти оздоблення. Замки тільки відомих брендів, таких як Mul-T-Lock, Abloy, Gerda, Rostex, Ryobi та ін. Протипожежні двері EI30, EI 60, люки, ворота. Широкий вибір сейфів для дому, офісу. Найактивнішому темному "гравцю" (мафії) подарунок від партнера, щоб він оминав двері від "Сталь-М" :)
- Компанія "Профітерм-Україна". Працює на ринку оптової та роздрібноїторгівлі. Обладнання для систем опалення, водопостачання та каналізації (redhit.com.ua). "Найгарячішому" гравцю вечірки подарунок від партнера.
- "АРТА"- простір особистого розвитку. ЦеРейкі (вид східноїнетрадиційноїмедицини, цілительство). З номінаціє югравець з найкращою інтуіцією.
- Інтернет-магазин KOLIBRI (kolibry.pp.ua), це природа на сторожі краси і здоров'я. Номінація партнера: гравець, який вибуває найпершим, отримує спеціальний приз від партнера.
- На вечірці щасливчики отримають подарунки від нашого партнера Парк сімейного відпочинку Sky Up, номінація найкращий прояв в ролі «Камікадзе». Sky UP, children'sentertainingcenterце - найбільший у Рівному розважальний заклад для дітей.
- Мафіозний массажист Віталій Антоненко. Цепрофесійний масажист: він виконує антицелюлітні та оздоровчі програми. Отож, кого турбує зайва вага, звертайтеся – конфідіційність гарантовано!!! Один із учасників вечірки отримає призи за найоригінальніший прояв в ролі "Фея" :)
- Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Дубенський замок – одне із семи чудес України! Пам'ятка архітектури XV століття. Замок, який ніколи не був захоплений штурмом. Від партнера цінні призи в подарунок :)
- Група компаній «Автоград». Продаж нових автомобілів. Вигідне кредитування; Обмін старого авто на новий з доплатою; Обслуговування авто; Продаж оригінальнихзапчастин та їх замінників; Автострахування. Від партнера передбачені цікаві призи в номінації для «Мирного» який «Доїхав» до фінішу гри без «пошкоджень».
- Естетична Стоматологія Hollywood (м.Рівне, вул.Пушкіна, 5), лікар-стоматолог Інна Пекарська. Краса та здоровя Вашої посмішки. Від нашого партнера спеціальні призи в номінації: найкращий прояв в ролі "Доктор".
- Житловий комплекс "На Щасливому", щасливчики-мафіозі отримають спеціальні призи від партнера.

Наші інформаційні партнери: ОГО, Сайт чесних новин (http://vse.rv.ua/), Крапка (http://krapka.rv.ua/).

Умови участі: при сплаті внеску до 22.05 – 200 грн., після 22.05 – 275 грн.

24 травня 2017, 19.30 – реєстрація, 20:00 - офіційне відкриття, автосалон RENAULT (м.Рівне, вул. Кобзарська, 85)
Коментарі: