25.05.2017, 12:00

В аматорському Чемпіонаті України рівненські команди знову поступилися [+Відео]

Відразу у двох турах підряд Чемпіонату України ААФУ два представники Рівненщини не тільки не знають радощів перемог, але й не набирають навіть очка. І ОДЕК, і ФК «Малинськ» синхронно програли свої поєдинки 17-ого та 18-ого ігрових днів змагань.

17:00. Стадіон “Шахтар” (Червоноград), 450 глядачів
Голи: Цюпка (17), Дева (45), Кохман (66) – Апанчук (73, 90)

3:2 (2:0)

“Ковель-Волинь” – “Чортків-Педуніверситет”
16:00. Міський стадіон м.Ковель, 1000 глядачів
Голи: Кашуба (13), Марчук (61) – Заставецький (+27), Войцещук (41)

2:2 (1:2)

ФК “Львів” – “Оскар”
15:00. Стадіон “СКА” (Львів), 80 глядачів
Голи: Савошко В. (46) – Цимбалістий (57)

ОДЕК удруге обіграв ФК «Малинськ» у рівненському дербі Чемпіонату України

ОДЕК пробився до півфіналу Чемпіонату України серед аматорів

Результати матчів 18 тур

21.05 (неділя)

“Оскар” – “Ковель-Волинь”
15:00. Стадіон “Маяк” (Підгір’я), 250 глядачів
Голи: Басараб (-12), Цимбалістий (19), Романишин (75) – Кузьміч (+27) Марчук (60)

Голи: Кохман (66)

Таким чином, дві поразки відкинули оржівський ОДЕК з третьої позиції відразу на п’яту сходинку. Команда Олега Шандрука також втратила навіть теоретичні шанси поборотися за право зіграти у фіналі аматорського чемпіонату, адже за чотири тури до фінішу групового етапу «Агробізнес» із Волочиська став недосяжним для оржівського клубу. Напрочуд важко буде ОДЕКу і в боротьбі за другу сходинку в групі 1, яка дає право на бронзові медалі. Щоправда, на фініші змагань оржівських футболістів очікують не найсильніші клуби, тому показати 100%-й результат у матчах проти них завдання цілком реальне і їм до снаги. Після чого залишиться лише чекати на осічки конкурентів.

А от для ФК «Малинськ» нинішній сезон «на аматори» можна вважати завершеним. Вище шостого місця в групі команда вже не підніметься, хоча й нижче теперішнього восьмого теж не опуститься. Тому, зважаючи ще й на кадрові втрати клубу, Богдан Самардак швидше всього сконцентрується зараз на виступах у чемпіонаті області та підготовці до нового сезону всеукраїнських аматорських змагань.