26.05.2017, 12:07

Костопільські ліцеїстки виграли Чемпіонат України серед дівчат-футболісток [+Відео]

Команда з Рівненщини стала переможцем Чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-14 сезону 2017. Костопільський «Ліцей», який зібрав у своїх лавах кращих юних футболісток області, у вирішальному поєдинку турніру переграв чернігівську «Юність».
Як повідомили у ФФУ, з 18 по 22 травня в Калуші Івано-Франківської області відбулась фінальна частина чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-14 сезону 2017 року, у якій брали участь “Колос” (Херсонська область), “Пантери” (Умань), “Юність” (Чернігів), “Ліцей” (Костопіль) та збірні команди Одеської, Вінницької, Житомирської і Миколаївської областей.

У фіналі зійшлися гідні один одного суперники – команди “Юність” (Чернігів) та “Ліцей” (Костопіль). Вперта й напружена боротьба проходила на кожному клаптику футбольного поля і присутні на стадіоні стали свідками цікавого футбольного видовища. Гра проходила з перемінним успіхом, але дещо гостріше діяли костопільські футболістки, які в підсумку й здобули перемогу з рахунком 2:1.

Костопільська «Родина» стартувала у зимовій першості України

«Родина-Ліцей» поступилася у фіналі I Зимового Кубка України

Таким чином “Ліцей” став переможцем чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-14. Чернігівській “Юності” дістались “срібні” медалі. Третє місце змагань виборола команда Вінницької області.

По завершенню фінального поєдинку відбулась офіційна церемонія нагородження команд, в якій взяли участь головний спеціаліст комітету жіночого футболу ФФУ Руслан Діденко, головний тренер жіночої юнацької збірної України WU-15 Сергій Сапронов, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови ІФФФ Михайло Овчар та керівник філіалу школи арбітрів у м. Калуш Євген Геренда.

Також, за результатами змагань, були визначені кращі гравці турніру у різних номінаціях.

Кращий воротар турніру: Валерія Лакуста (зб. Житомирської обл.)
Кращий захисник турніру: Наталія Корнацька (“Ліцей” Костопіль)
Кращий півзахисник турніру: Єлизавета Молодюк (зб. Миколаівської обл.)
Кращий нападаючий турніру: Валерія Мінута (“Юність” Чернігів).
Кращий бомбардир турніру: Юлія Христюк (зб. Вінницької обл.)