Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.06.2017, 14:48

Стало відомо, кому належить ділянка у рівненському парку, на якій зрізали 22 дерева

У парку на Басівкутському пляжі у Рівному зрізали понад два десятки дерев. Нині стало відомо, кому належить ця земельна ділянка.

Нагадаємо, що депутат Рівнеради Олександр Курсик повідомив на своїй сторінці у фейсбук про те, що пеньки замість дерев залишилися у парку біля пляжу Басівкутського озера.На Рівненщині планують відновити єврейське кладовище

Представники ЖКП Рівного на ці закиди стверджують, що все законно. А ділянку було виділено в оренду під будівництво.

Нині ж заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН повідомив інформацію про те, кому насправді належить ця ділянка:
Інформація щодо правомірності будівництва кафе на вул.Чорновола,86-б в м.Рівне
Відповідно до договору оренди земельної ділянки від 26.05.2005 року земельна ділянка площею 843 м2 перебуває в оренді в підприємця Скринник Любові Миколаївни. Договір укладено на 49 років. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування кафе.
Наказом управління містобудування та архітектури від 06.07.2012 №75 земельній ділянці присвоєна поштова адреса – м.Рівне, вул.Чорновола,86-б.
Управлінням містобудування та архітектури 05.07.2012 року видані містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва кафе.
Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області 19.11.2012 року зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net