Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.06.2017, 13:00

У Рівному побував гурт "THE HARDKISS": "Текстильник " двигтів(+ФОТО, ВІДЕО)

Вечір п'ятниці, 2 червня, надовго залишитися у пам'яті рівнян. Гурт "THE HARDKISS" привіз до Рівного неймовірне світлове шоу, та вразив глядачів потужним звучанням. Від шквалу емоцій, які вирували у залі, дрижав увесь палац культури.
Рівняни втомлені від щоденних турбот та виснажені весняними холодами, поволі займали свої місця у залі. Складалось враження, що рок у "Текстильнику" не "вдарить" як слід. Проте з першого спалаху світла, з першого акорду бас-гітари всі зрозуміли, що "THE HARDKISS" "розірве" нудьгу на шматки.Вже після першої пісні фанати не йняли себе від захвату. Шоу перевершило всі очікування. Гурт порадував як давнішими треками, які кожен у залі намагався підспівувати, так і новими хітами. Бурхливими оплесками глядачі зустріли пісню "Антарктида". Солістку гурту, Юлю Саніну буквально засипали букетами рожевих піон.Коли звучала пісня "Прірва", всі завмерли від неймовірно чуттєвого звучання.Фан-клуб підготував для артистів плакати та листівки з червоними серцями, і незважаючи на сидячі місця, "відривався" під запальну музику, покинувши теплі крісла.Концерт вже йшов до логічного завершення, проте емоції не вщухали.Переглянути відео з виступу "THE HARDKISS"

"На біс" "THE HARDKISS" викликали шаленими оплесками і тупотом, від якого здригався увесь зал.Традиційно наприкінці музиканти зробили селфі з глядачами. Гурт "THE HARDKISS" подякував за теплий прийом та попрощався до нових зустрічей!
Переглянути відео з виступу "THE HARDKISS"Статті до теми:
The HARDKISS зіграли у Рівному драйвовий концерт (+ВІДЕО)
Гурт “THE HARDKISS” підкорив Рівне неймовірною музикою та світловим шоу


Коментарі: