Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

07.07.2017, 11:30

Новий проект "Успішні рівняни" - обери гідного!

До 25-річчя “ОГО” ми розпочинаємо масштабний проект: рівняни назвуть імена рівнян, які рухають уперед Рівненщину та Україну
Назустріч 25-річчю "ОГО", яке відзначатимемо у жовтні, наша редакція започатковує новий проект – "Успішні рівняни". Це не рейтинг “найвпливовіших” чи “найбагатших”, яких зараз вистачає — це широке народне опитування, де самі мешканці Рівненщини назвуть імена людей, які своєю активною діяльністю в різних сферах заслуговують на тебе, аби іменуватися Успішними рівнянами.

Успішні рівняни, у нашому розумінні, - це мешканці або уродженці Рівного та Рівненщини, які або зараз працюють у нашому регіоні, або саме на Рівненщині відбувалось їхнє становлення як особистостей і професіоналів. Вони є відомими у політичній, громадській, бізнесовій, соціальній та культурній сферах, вони розвивають наше місто та область, впливають своєю діяльністю на Україну в цілому. Можливо, не кожен знає цих людей особисто, проте безумовно відчуває вплив їхніх ідей та вчинків на суспільство.


ЗАПРОПОНУВАТИ НОВОГО УЧАСНИКА ПРОЕКТУ


Проект “Успішні рівняни” матиме два етапи. Спочатку, з червня по серпень, редакція проводитиме спеціальне опитування на сайті rivne.ogo.ua , а також у мережі Facebook серед мешканців міста, області та всіх зацікавлених інтернет-користувачів. Таким чином плануємо сформувати список із близько сотні імен та прізвищ достойних людей. А далі, на підставі даних опитування та результатів подальшого інтернет-голосування (на сайті і у Facebook), у жовтні, до 25-річчя "ОГО", ми назвемо імена 25 успішних людей Рівненщини й розповімо про них читачам.


Запропонуйте свого учасника проекту "Успішні рівняни"


Отже, трішки детальніше про те, як саме відбуватиметься відбір учасників та підведення підсумків проекту. Найголовніше — те, що вже нині Ви, шановні читачі, можете пропонувати кандидатури, які, на вашу думку, гідні стати учасниками проекту "Успішні рівняни". Для цього необхідно заповнити на сайті "Рівняни" (rivne.ogo.ua/zaproponuvati) невеличку анкету. У ній потрібно буде вказати ім’я людини, яку пропонуєте, та пояснити, чому саме вона заслуговує потрапити до рейтингу. Користувачі можуть додавати необмежену кількість кандидатур, проте подавати лише одну заявку на одного кандидата (тобто, ви не можете заповнювати декілька анкет з ім’ям однієї тої самої людини – такі анкети-дублікати редакція, при формуванні рейтингу, не буде враховувати). Напередодні Дня Незалежності ми підсумуємо збір кандидатур і сформуємо список для подальшого голосування на сайті та у Facebook, яке триватиме до жовтня. Очолять рейтинг "Успішних рівнян" ті, хто отримає найвищий сумарний бал серед читачів та наших підписників у Facebook.

Рейтинг найвпливовіших, а також розповіді про їхні історії та здобутки, будуть опубліковані у спеціальній рубриці на сайті "Рівняни", а також на сторінках жовтневого випуску журналу "Рівняни". Звісно, про підсумки проекту повідомимо й безпосередньо на сторінках “ОГО”.

Отож, запрошуємо вас разом назвати імена Успішних рівнян!
Партнери проекту:


Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів