23.06.2017, 19:00

Рівненські легкоатлети здобули перемоги на Чемпіонаті України

У Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. Змагалося понад 600 учасників. Зокрема, серед переможців Рівненщини учні Костопільського обласного ліцею спортивного профілю.
Зокрема, Юрій Ткачук у двох дисциплінах став переможцем змагань. Він подолав дистанцію у 1500 метрів за 4:18.99 та 3000 метрів за 9:27.85. Яна Боровець здобула бронзу з бігу, подолавши 3000 метрів за 10:25.22 та зайняла четверте місце на дистанції 1500 метрів з результатом 4:49.77. П’яте місце у метанні списа посів Іван Лавор ( 41 метрів 49 см). Шосте місце у Сергія Марчука з бігу на 2000 метрів з перешкодами з результатом 7:05.82.

Нагадаємо, що на командному чемпіонаті України з легкої атлетики, що проходив 6 та 7 червня у Луцьку, учні комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради показали високі результати.

Так, заслужений майстер спорту України, Наталія Прищепа на дистанції 1500 м. з результатом 4:18.50 стала переможницею та була відібрана на командний чемпіонат Європи, який відбудеться 24-25 червня у Франції в місті Ліль, а на дистанції 800 м. з результатом 2:02.07 стала срібною призеркою змагань. КМС Антон Грабовський на дистанції 1500 м. фінішував четвертим із результатом 3:47.47 і це дало йому можливість участі в чемпіонаті Європи серед юніорів, який відбудеться 20-23 липня в Італії у місті Гроссето. Підготував спортсменів тренер Андрій Попеляєв.

Рівнянка Земляк встановила два особистих рекорди

Ольга Земляк здобула бронзу на римському етапі «Діамантової ліги»

Також у Харкові з 5 по 7 червня відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. В змаганнях брали участь збірні команди з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей України та міста Київ. Рівненську область на цих змаганнях достойно представили чотири спортсмени з вадами слуху.

Абрамович Ганна посіла ІІІ місце в метанні списа, 5 місце в метанні ядра та 5 місце в метанні диска; Саєнко Тетяна завоювала 4 місце в метанні диска та 6 місце в метанні ядра; Сліпчук Олексій посів 4 місце в стрибках в довжину та 6 місце на дистанції біг 800 м; Громик Катерина завоювала 5 місце на дистанції біг 800 м та 5 місце в стрибках в довжину.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Трофимчук, Олександр Шевчук та Віктор Кукса. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.