Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

16.07.2017, 11:30

Цієї неділі Рівне сколихне "Поетичний Вудсток"

Найбільший поетичний осередок міста цього року буде на Лебединці

У неділю, 16 липня, о 14-00 в парку Молоді (Лебединка) під час літературно-мистецького фестивалю "Поетичний Вудсток" традиційно відбудуться виступи поетів з різних куточків України. Більше того, у рамках заходу пройде книжкова толока українських видавців, ярмарок майстрів, майстер-класи творчих спільнот. На всіх відвідувачів чекають позитивні емоції, цікаве спілкування та незабутні зустрічі з відомими письменниками, видавцями та митцями!

У Рівному проводять безкоштовні екскурсії - як замовити

Під час книжкової толоки рівняни та гості міста зможуть ознайомитися з книжковими новинками від українських видавництв, придбати книги рівненського видавництва "Письменницька робітня "Оповідач"

Також на відвідувачів "Поетичного Вудстоку" чекає ярмарок майстрів, де кожен відвідувач зможе придбати милі оку та серцю речі місцевих умільців. А мистецька спільнота #базилік проведе майстер-клас для бажаючих зробити власними руками прості та вишукані речі.

І звичайно – гарячі й незабутні виступи українських поетів, які вже підготували для Вас яскраві імпрези!Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у TelegramКоментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів