31.08.2017, 18:41

Оржівський ОДЕК у Чемпіонаті області пішов у відрив [+Відео]

На Рівненщині розпочалося друге коло Чемпіонату області з футболу. Лідер перегонів – ОДЕК із Оржева – здобув упевнену перемогу над одним із претендентів на медалі. А осічка ще одного конкурента оржівців дозволила команді Олега Шандрука наростити відрив від другого місця до комфортних шести очок.
Перша ліга
Пропущена гра 2 туру.
ФК «АГАТ» (Гоща) – ФК «Малинськ» - 2:4
Результати матчів 12 туру.
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ОДЕК (Оржів) - 0:4, "Сокіл" (Радивилів) - "Вілія" (Млинів) - 2:1, ФК "Рафалівка" - ФК "Малинськ" - 0:0, ФК «АГАТ» (Гоща) – ФК «Садове» - 3:0

Цілих три тайми вдавалося команді з Вараша тримати свої ворота «сухими» у матчах проти оржівського клубу. Нагадаємо, у матчі першого туру «Ізотоп-РАЕС» зіграв із ОДЕКом на його полі 0:0. Такий же рахунок зберігався в першому таймі на домашній арені «атомників». Щоправда, по перерві форварди клубу з Рівненського району, нарешті, підібрали ключики до оборони суперника. Голи Миколи Коляди та Віктора Каращенка на 61-й та 67-й хвилині, практично, гарантували підсумкову перемогу оржівців. А в кінцівці зустрічі все то й же Каращенко та Вадим Панас довели рахунок у зустрічі до великого – 0:4.

Друга команда в таблиці свій матч проводила також в гостях. ФК «Малинськ» левову частку часу провели в облозі воріт ФК «Рафалівка», але непоступливий дебютант не дозволив фавориту забити бодай раз у свої ворота. До речі, малинський клуб в нинішньому сезоні у Чемпіонаті області так ні разу і не зумів забити у ворота дебютанта першої ліги. Хоча у Кубку області підопічні Богдана Самардака двічі обігрували суперника – 3:1 та 2:0.

На старті сезону таблицю футбольного Чемпіонату області очолив «Ізотоп»

ОДЕК захопив лідерство у футбольному Чемпіонаті Рівненщини

Друга ліга.
15 тур.
ФК "Костопіль" - "Граніт" (Томашгород) 2:4, "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - "КамАЗ-Агро" (Острожець) 6:0, "Полісся" (Рокитне) - "Експрес" (Здолбунів) 3:0, "Стир" (Демидівка) - "Коливань" (Клевань) 1:0, ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" - МФК "Енергія" (Володимирець) 1:0
16 тур.
"Сокіл" (Осова) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 1:0, "Експрес" (Здолбунів) - ФК "Костопіль" 3:2, "КамАЗ-Агро" (Острожець) - "Полісся" (Рокитне) 4:6, "Стир" (Демидівка) - ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" 1:3, "Граніт" (Томашгород) "Коливань" (Клевань) 1:2

У другій обласній лізі продовжується ротація на вершині турнірної таблиці. Після двох турів другого кола очолило турнірку рокитнівське «Полісся», на два очки від нього відстає «Коливань» із Клеваня. Третіми йдуть представники Гощанщини, щоправда у «Калини», на відміну від конкурентів, у запасі залишилося ще два матчі.