11.10.2017, 16:44

У Рівному відбулася заключна гонка спідвейного сезону

Міжнародні змагання вчергове відбулись на мототреці Рівного. Загалом за першість змагалися 16 учасників. Це була заключна гонка сезону та ІІ етап відкритого особистого чемпіонату України (залік серед дорослих та серед юніорів).
За результатами усіх заїздів перемогу здобув польський спортсмен Якуб Ямруг. Гонщик отримав головний приз «Закриття сезону» та Кубок на честь 55-річчя «РАДУГИ» (Рівне).

Поляк зазнав лише однієї поразки в п'ятій серії стартів, де гонщика клубу UNIA (Тарнув) переміг Марцель Кайзер.

РЕЗУЛЬТАТИ:

1. Якуб Ямруг (Польща) - 14+3 (3,3,3,3,2) - 1 місце в фіналі

2. Євгеній Костигов (Латвія) - 13+2 (2,3,2,3,3) - 2 місце в фіналі

3. Марцель Кайзер (Польща) - 13+1 (3,2,3,2,3) - 3 місце в фіналі

4. Станіслав Мельничук (Україна) - 11+0 (1,3,3,3,1) - 4 місце в фіналі

5. Артем Трофімов (Латвія) - 9 (2,2,2,в,3)

6. Андрій Кобрін (Україна) - 8 (3,2,п,3,в)

7. Марцін Ремпала (Польща) - 8 (1,2,3,2,0)

8. Дмитро Мостовик (Україна) - 8 (3,1,2,в,2)

9. Войцех Лісецькі (Польща) - 8 (1,3,1,1,2)

10. Віталій Лисак (Україна) - 7 (0,1,1,2,3)

Голова Рівненської ОДА назвав спідвей спортом номер один для Рівного

Рівненський спідвеїст уперше став призером Відкритого Чемпіонату Аргентини

11. Марко Левішин (Україна) - 6 (п,1,2,1,2)

12. Факундо Альбін (Аргентина) - 6 (2,1,д,2,1)

13. Ернест Матюшонокс (Латвія) - 4 (2,0,1,п,1)

14. Андрій Розалюк (Україна) - 4 (1,0,1,1,1)

15. Віталій Коваль (Україна) - 1 (п,0,0,1,п)

16. Назар Федорчук (Україна) - 0 (0,п,0,0,0)

17. Назар Ткачук (Україна) - нс

Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної державної адміністрації, «Кубок Голови Рівненської ОДА» отримав переможець другого етапу особистого чемпіонату України, наш земляк Станіслав Мельничук. Гонщику вручили нагороду від керівника Рівненщини Олексія Муляренка.

Нагадаємо, раніше рівненський спідвеїст та вихованець секції спідвею, що діє в Рівненському обласному спортивно-технічному клубі ТСО України, Марко Левішин став переможцем другого етапу Кубка МАСЕК, який відбувся в Браїлі (Румунія). Заключні етапи турніру проходитимуть 14-15 жовтня в Чехії та Польщі.