Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.10.2017, 15:20

На Рівненщині засудили чоловіка, що забив до смерті вагітну жінку [+Фото]

Матір загиблої просила суд не саджати убивцю за ґрати.
Трагедія сталася 14 червня в селі Томашгород Рокитнівського району.Того дня 32-річна жінка гостювала у свого знайомого, де, незважаючи на вагітність, пила спиртне. 35-річний цивільний чоловік, із яким вона жила вже шість років, дізнавшись, де його жінка, вирушив за нею. Застав її сонну після застілля. Намагаючись забрати, кілька разів вдарив її рукою по голові.По дорозі додому сварка продовжилася, а співмешканець додав іще стусанів. Прокинувшись вранці, чоловік побачив жінку непритомну з гематомами на обличчі та викликав «швидку».Попри вжиті реанімаційні заходи, життя вагітній врятувати не вдалося.На суді чоловік свою вину визнав повністю та щиро розкаявся. Він розповів, що 13 червня дізнався про те, що його співмешканка пиячить у квартирі знайомого. Близько 23:00 години чоловік прийшов до знайомого і побачив, що його співмешканка спить на дивані у спальні. Він почав її будити, щоб забрати додому, однак жінка почала грубіянити. Після цього обвинувачений близько чотирьох разів ударив її в обличчя та зібрався з нею іти додому.

За словами чоловіка, дорогою співмешканка продовжувала його дратувати і він знову кілька разів ударив її. Жінка побігла, а тоді впала і втратила свідомість. Чоловік взяв її на руки та заніс додому. А близько 06:00 ранку викликав швидку медичну допомогу, оскільки не міг розбудити.

Внаслідок отриманих травм жінка померла у лікарні.
Чоловік казав суду, що не хотів щоб так сталося, дуже шкодує про вчинене.Матір загиблої розповіла, що її дочка зловживала спиртними напоями, вела аморальний спосіб життя, була позбавлена батьківських прав стосовно своїх дітей. Натомість обвинувачений спиртним не зловживав, постійно контролював дочку, щоб вона нікуди не ходила, опікувався нею, любив її та дитину яка мала народитися. Мати просила суд призначити чоловіку покарання не пов'язане з позбавленням волі.

На Рівненщині чоловіка поранив ножем "колишній" дружини

Суд визнав чоловіка винним за ч.2ст.121КК України і призначив йому покарання у виді 7 років позбавлення волі.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Рівненської області через Сарненський районний суд протягомтридцяти днів з дня проголошення вироку, а обвинуваченим в той же строк з дня вручення йому копії вироку.

Фото головного управління Національної поліції в Рівненській області.
Коментарі: