подати
оголошення



21.10.2017, 18:00

В обласній Спартакіаді школярів взяла участь рекордна кількість легкоатлетів

У четвер, 12 жовтня, у місті Рівне на міському стадіоні «Авангард» проводились Спартакіада школярів Рівненської області з легкої атлетики 2001 року народження та молодших. У змаганнях взяло участь більше 420 учасників - це найбільша кількість учасників на змаганнях такого рангу за останні 10 років.
Як розповіли у Федерації легкої атлетики Рівненській області, у змаганнях прийняло участь двадцять команд зі всіх куточків Рівненщини. У запеклій боротьбі команд перше місце завоювала команда міста Рівне, другими стала збірна Рівненського району, третє місце вибороли представники Костопільського району.

Далі місця розподілилися наступним чином:

4. Березнівський район
5. Сарненський район
6. Дубровицький район
7. Бугринська ОТГ
8. Острозький район
9. Володимирецький район
10. Здолбунівський район
11. Радивилівський район
12. Милинівська ОТГ
13. м.Вараш
14. Корецький район
15. Рокітнівський район
16. Димидівський район
17. Дубровицький район
18. м.Дубно
19. Зарічнянський район
20. м.Острог.

Слід відмітити виступ учасників які посіли призові місця :

Стрибки у довжину
1.Дмитренко Катерина Костопільский район -5м12см
2.Козлинець Марія м.Рівне -5м00см
3.Олійник Ольга рівненський район - 4м41см

Метання Гранати
1.Яковчук Світлана Березнівський район -38м50
2.Бабак Світлана Березнівський район -36м50
3.Юхимець Валентина Костопільски район -36м50

200 метрів дівчата
1 Гуріна вікторія Костопільский район 27.9
2.Желязко Аліна Рівне 27.9
3.Говорадло Віка Костопільский район 29.6

200 метрів юнаки
1Ронковець Роман Острозький район -24.6
2Вінник Ілля Рівненський район -24.6
3.Якубець Владислав Рівне 24.7

Метання гранати юнаки
1.Коробенюк Олександр Рівненський район- 53м50
2.Руднічок Микола Сарненський район 48м50
3.Грицик Олег Рівненський район 47м50

Стрибки у довжину юнаки
1.Ляшук Дмитро Бугриська ОТГ -5м91
2.Товкач Тарас Сарненський район 5м84
3.Ващук Сергій Млинівська ОТГ 5м66 см

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному відбувся легкоатлетичний турнір пам’яті Віктора Завацького

Сім сотень рівнян у парку Шевченка активно провели «Олімпійський день»

Штовхання ядра юнаки
1.Фінгерт Олег -Рівненський район 14м43
2.Ваннік Мілан Рівне 12м92см
3.Ососкало Віталій 11м75см

400 метрів дівчата
1.Уніч Юлія Костопіль 1.03.8
2.Машанєнкова Анна Рівне 1.05.5
3.Опанасик Марія Дубровицький район1.06.3

400 метрів юнаки
1.Голуб Ярослав Рівненський район 50.9
2. Новак Владислав Рівне 54.6
3.Власюк Михайло 55.0

100 метрів дівчата
Тильман Аліна Костопільский район -12.9
Остапчук Анастасія Костопільский район -13.7
Лісковська Катерина Рівне -13.8

100 метрів юнаки
1.Почтарук Влад Радивилівський район -11.4
2.Шурма Андріан Костопільский район -11.6
3.Ткачук Ілля Костопільский район -11.7

800 метрів дівчата
Калініченко Ілона Рівненський район -2.34.1
Колодич Олександра Рівне -2.35.4
Купріян Анастасія Рівненський район -2.39.1

800 метрів юнаки
Тимофіюк Іван Рівненський район -2.09.1
Жабчик Давид Березнівський район-2.09.4
Самолюк Назар Острозький район -2.13.0

Штовхання ядра дівчата
1.Фащевська Тетьяна Корецький район -10м29
2.Гомонюк Софія Рівненський район -10м06
3.Мирончук Марина Костопільский район -9м44
1500 метрів дівчата
1.Боровець Яна Березнівський район 5.05.6
2.Кислонка Оксана Володимирецький район 5.20.3
3.Власюк Віта Млинівська ОТГ 5.20.6

1500 метрів Юнаки
1.Ткачук Юрій Березнівский район 4.26.7
2.Цицик Олександр Рівненський район 4.30.3
3.Ткачук Андрій Березнівский район 4.37.8

Естафета 4Х100 метрів дівчата
Костопільский район 53.6
м.Рівне 54.1
Дубровицький район 56.5

Естафета 4Х100 метрів дівчата
1. м.Рівне 47.8
2. Костопільский район 48.4
3. Бугринське ОТГ -48.6
Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів