30.10.2017, 10:43

Рівненський «Верес» продовжив нічийну серію в УПЛ до п’яти матчів [+Відео]

У черговому турі УПЛ рівненський "Верес" та донецький "Олімпік" створили безліч гольових моментів, втім сильнішого виявити знову не зуміли. Рівняни першими відкрили рахунок у зустрічі – відзначився екс-гравець донеччан Михайло Сергійчук. Але майже відразу по перерві гості ситуацію виправили.
"Верес" - "Олімпік" - 1:1 (1:0)

Чемпіонат України з футболу, Українська Прем’єр-ліга, 14-й тур
29 жовтня 2017 року, Львів, стадіон «Арена Львів», 738 глядачів

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
Асистенти арбітра: Володимир Шланчак (Черкаська область), Дмитро Оганесян (Луганськ)
Четвертий арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Олег Деревінський (Київ)

Голи: Сергійчук (10, з пенальті) - Моха (51)
Попередження: Морозенко (28), Сімінін (51), Адамюк (65), Борзенко (80), Западня (83) - Богданов (16), Федорів (90+2)

"Верес": Бандура - Кобін, Адамюк, Борзенко, Сімінін, Морозенко Кучеров, 82), Карасюк, Є.Пасіч (Котляр, 78), Волошинович (Западня, 70), Степанюк, Сергійчук. Запасні: Когут, Г.Пасіч, Палагнюк, Капаррос.
Головний тренер: Юрій Вірт.

"Олімпік": Махарадзе - Лук`янчук, Кравченко, Сондей (Прийомов, 46), Моха (Доронін, 86), Шестаков, Біленький, Федорів, Іллой-Айєт (Мігунов, 46), Цимбалюк, Богданов. Запасні: Кичак, Лухтанов, Михальов, Хомутов.
Головний тренер: Роман Санжар.

Як відзначили в Інформаційній службі НК "Верес" (Рівне), недільний матч рівненського клубу та «Олімпіка» на «Арені Львів» став для обох команд своєрідним тестом на фізичну та функціональну витривалість. І рівняни, і донеччани – лише три дні тому провели виснажливі поєдинки 1/8 розіграшу Кубку України. «Верес» зустрічався із міцним горішком Першої ліги – «Арсеналом», а «Олімпік» - протистояв прямому конкуренту у боротьбі за медалі УПЛ, полтавській «Ворсклі».

Перші хвилини звітного поєдинку продемонстрували, що краще відновилися після кубкових баталій "червоно-чорні". Ростислав Волошинович відправив у рейд до воріт гостей Михайла Сергійчука. Той прокинув м`яча повз опонента і змусив того фолити. Пенальті!

Заурі Махарадзе вгадав кут, але парирувати удар Михайла Сергійчука не зумів - 1:0. Практично одразу "Верес" міг відправити суперника у солідний нок-даун: Ростислав Волошинович приклався по м`ячу з льоту - вище воріт! Ще мить і класну поперечну передачу Жені Пасіча могли замикати Сергійчук та Волошинович. Дивом врятував Махарадзе після удару першого...

Хахльов про «Верес»: «Ми перетворили кризу в українському футболі на можливість»

Рівненському «Вересу» дозволили зіграти в українській Прем’єр-лізі – ЗМІ

Гості по-справжньому небезпечно відповіли лише в заключній третині тайму. Непогано пробивав головою Павло Лук`янчук після передачі Мохи - Олександр Бандура був на місці. Перед самою перервою суперники обмінялися моментами: "Верес" врятувала стійка воріт після удару Богданова, а біля протилежних воріт Михайло Сергійчук пробив трохи вище.

По перерві гру активніше розпочали вже гості. І дуже швидко відігралися. Олександр Бандура просто перед собою відбив сильний удар Богданова, а першим на добиванні був Моха - 1:1.

Тут же вперед знову міг вийти "Верес", але гарматний удар Романа Карасюка знову потягнув Заурі Махарадзе!

Команди продовжували обмінюватися гострими атаками і багато боролися за центральний плацдарм. Для рівнян це вилилося у ціле суцвіття жовтих карток. А рахунок на табло залишився незмінним - 1:1. П`ята поспіль нічия "Вереса" в чемпіонаті УПЛ.