Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

05.11.2017, 08:00

Скільки років найстарішій рівнянці

1 листопада день народження відзначала Ганна Іванівна Губаренко.
Їй виповнилося 103. Довгожительку з днем народження цього разу вітали міський голова Рівного Володимир Хомко і заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення Олена Петрик. Ювілярка отримала тисячу гривень, коробку солодощів та букет від мера.

Ганна Іванівна живе із 76-річною донькою Лідією Григорівною у повній гармонії. Хоча старенька жінці – не рідна мати, та вона про неї дбає дуже гарно. Лідія Григорівна розповіла, що друга мама до них у сім’ю прийшла, коли дівчина вже у дев’ятий клас ходила. На той час її батько вже кілька років був удівцем. То вже майже дорослі діти самі знайшли йому дружину. Старший син пішов до Ганни Іванівни і засватав за свого батька. Вона дітей не мала, бо чоловік загинув на війні, отож погодилася відразу. З чоловіком, батьком Лідії Григорівни, прожила в злагоді не один десяток років. Його донька їй справді рідна, от на старості літ і забрала до себе в Рівне з далекого чернігівського села Ольшана. Бабуся в місті освоїлася швидко, з’явилися подруги, з якими подовгу сиділи на лавочці у дворі, але нині з них вже нікого не залишилося в живих. Тепер бабуся сидить удома з донькою, бо спуститися з четвертого поверху не може.

Секрет довголіття цієї жінки – праця. Прожила складне життя. І в мирний час, і у воєнне лихоліття працювала, не покладаючи рук. Оскільки була найстаршою, то на її руках виросли ще двоє сестер і брат, клопоти про яких лягли на її плечі. Тож у школу по науку мати її не пустила. Весь свій трудовий вік жінка пропрацювала у колгоспній ланці. Важка праця і дали їй сили жити довго

Довідково: Нині в Рівному є троє людей, які перейшли через столітній рубіж: 20 червня святкував 103 роки Мефодій Федоров, 28 жовтня відзначила 100-річний ювілей Ганна Сецько, а 1 листопада виповнилось 103 роки Ганні Губаренко.

За матеріалами http://7d.rv.ua/
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів