05.11.2017, 15:21

Рівненський «Верес» у матчі з «Зіркою» продовжив свою нічийну серію

До поєдинку з «Зіркою» із Кропивницького рівненський «Верес» підійшов, маючи одразу кілька серій: 9 матчів у сезоні без поразок: 7 поєдинків без поразок в УПЛ; 5 – нічиїх поспіль у чемпіонаті, з яких чотири поспіль з рахунком – 1:1.
«Верес» (Рівне) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:0 (0:0)

Чемпіонат України з футболу, Прем’єр-ліга, 15-й тур
4 листопада 2017 року, Львів, стадіон «Україна», 14:00

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Асистенти арбітра: Дмитро Козорєзов (Одеса), Руслан Єрмоленко (Чернігів)
Четвертий арбітр: Денис Шурман (Київська область)
Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів)

«Верес»: Бандура, Борзенко (Западня, 70), Адамюк, Кобін, Сімінін, Є.Пасіч (Котляр, 14), Волошинович, Карасюк, Морозенко, Степанюк, Сергійчук (Палагнюк, 84) - Когут, Г.Пасіч, Кучеров, Капаррос. Головний тренер – Юрій Вірт.

«Зірка»: Паст, Качараба, Драченко, Полегенько, Загальський (Фаворов, 66), Маткобожик, Рассадкін (Прядун, 54), Петров (Панфілов, 90+2), Пепе Сесе, Чичиков Цюпа – Льопка, Оганесян, Гедж, Ковальов. Головний тренер – Роман Монарьов.

Попередження: Сімінін (80), Адамюк (90+3) - Петров (34), Качараба (45+2), Драченко (85).

Як відзначили в Інформаційні службі НК «Верес», поєдинок на львівському стадіоні «Україна» розпочався для рівнян не надто приємно. Спочатку небезпечно головою пробив Чичиков, а потім пошкодження зазнав Євген Пасіч, якого замінив Котляр. «Верес» відповів на 20-й хвилині, коли Карасюк вистрілив у штангу, Сергійчук на добиванні пробив вище. Одразу ж міг вивести свою команду вперед Загальський, який із забивної позиції пробив мимо. Наприкінці тайму ще був небезпечний удар з гострого кута від Степанюка, але м’яч влучив у сітку з зовнішнього боку. Отож, на перерву команди пішли за нічийного рахунку – 0:0.

Хахльов про «Верес»: «Ми перетворили кризу в українському футболі на можливість»

Рівненському «Вересу» дозволили зіграти в українській Прем’єр-лізі – ЗМІ

У другому таймі глядачі побачили не менш запеклу боротьбу. У гостей міг забивати Прядун, але Бандура врятував. Потім був супермомент у Адамюка, який бив з лінії воротарського, але влучив у Паста.

Проблеми у рівнян виникли на 70-й хвилині, коли через травму Юрію Вірту довелося міняти Борзенка. Зрештою, в центр захисту перейшов Кобін, направо – Сімінін, а наліво – Западня.

Після перестановок у захисті рівняни перехопили ініціативу. Одразу в двох епізодах гравці «Зірки» ледве не забили у свої ворота.

Наприкінці зустрічі обидві команди «підсіли», а тому гра рясніла помилками. «Верес» діяв дещо активніше, втім, голів глядачі так і не дочекалися. 0:0 – і «Верес» продовжив свою безпрограшну, а водночас нічийну серію.