19.11.2017, 11:45

МФК «Кардинал-Рівне» на домашньому паркеті розійшовся миром з «Енергією» [+Відео]

До чотирьох матчів поспіль продовжив свою безпрограшну домашню серію у чемпіонаті вітчизняної футзальної Екстра-ліги «Кардинал-Рівне». Завдяки голу капітана господарів Олександра Басича рівненська команда завоювала одне турнірне очко у бойовому поєдинку з львівською «Енергією».
«Кардинал-Рівне» - «Енергія» - 1:1 (0:1)

Чемпіонат України з футзалу, Екстра-ліга, 10 тур

18 листопада 2017 року, Рівне, ДЮСШ №4

Арбітри: Олег Іванов (Дніпро), Сергій Подворний (Хмельницький)

Третій арбітр: Павло Кравцов (Рівне)

Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)

Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)

«Кардинал-Рівне»: Дурбан – Мануйленко, Власович, Фаренюк, Концеба – Басич, Піддубний, Волянюк, Кручок – Новак, Чудля, Горпинич. Запасні: Свинарчук, Дармовіс.

Головний тренер: Сергій Піддубний.

«Енергія»: Кардаш (Пітуля, 28) – Радевич, Писько, Федюк, Кузь – Ковальчук, Лясковський, Гасюк, Танський. Запасні: Войтович, Абрамчук.

Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Басич (29) – Радевич (9)

Попередження: Волянюк (11) – Танський (24)

Вилучення: Кардаш (28)

Переважаючи суперника за моментами у першому таймі «кардиналівці» так і не змогли реалізувати своєї жодної гольової нагоди, натомість дії їх суперників виявилися більш ефективними. На 9 хвилині постріл Радевича з-під захисника рівнян виявився фатальним для господарів – 0:1.

МФК «Кардинал-Рівне» відігрався у другому таймі, коли використав чисельну перевагу. Голкіпер львів’ян отримав червону картку за гру рукою за межами карного майданчика на 28 хвилині і вже на наступній капітан рівнян Олександр Басич завершив розіграш зайвого точним ударом – 1:1.

У МФК «Кардинал-Рівне» з’явися новий титульний спонсор

МФК «Кардинал-Рівне» пропустив до «Фіналу чотирьох» «Локомотив»

Також у суботу, 18 листопада, відбулись інші поєдинки 10 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга». Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Продексім» (Херсон) – 2:3
Голи: Дзюба (27), Чеберяк (29) – Калуков (36), В’яч. Чуднов (39), Свірідов (40)
Попередження: Войток (15), Цапов (25), Дзюба (31) – В’яч. Чуднов (18)

«Сокіл» (Хмельницький) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 5:1
Голи: Педяш (20, 22), Подлюк (25, 27), Лисенко (40) – Сандул (38)
Попередження: Шеремета (19) – Остапчук (12), Коваленко (23)

«Титан» (Покровське) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:2
Голи: Грицовець (20, 37), Єрьомін (34) – Швед (3), Микитюк (32)
Попередження: Єрьомін (9) – Зварич (3), Микитюк (25)