Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО



подати
оголошення
Новини партнерів

20.11.2017, 14:00

До уваги роботодавців: чи оподатковують новорічні подарунки працівників?

На запити платників податків щодо оподаткування новорічних подарунків податком на доходи фізичних осіб фахівці ДПІ у м.Рівному повідомляють наступне.
Відповідно до п.п.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ зі змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі. У 2017 році така сума становить 800 грн. (3200,00 грн. х 25%).

До уваги роботодавців: кому видавати молоко за шкідливість

Вартість дарунків, яка не перевищує 25% однієї заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, відображається у податковому розрахунку за формою №1ДФ за ознакою доходу «160».

Якщо вартість дитячих новорічних подарунків та квитків, які надаються платнику податків, перевищує у 2017 році 800,00 грн., то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та відображається у податковому розрахунку за формою №1ДФ за ознакою доходу «126», як додаткове благо.

Звертаємо увагу, що з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитись на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України


Система Orphus
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів