подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
23.11.2017, 08:41

Молодий мешканець Рівненщини тяжко захворів й потребує нагального лікування

Йому необхідна ваша допомога.
Кулакевич Іван Іванович, 27 років, жие у смт. Рокитне Рівненської області, має інвалідність ІІ групи. Раптово захворів у лютому 2017 року, по цей час вже пройшов дуже багато курсів стаціонарного лікування в гематологічному відділенні в Рівненській обласній лікарні, оскільки через короткий проміжок часу знижуються показники життя, хлопець майже увесь час знаходиться в лікарні.

Впродовж всього лікування підтримують життя донорською кров'ю. Під час обстеження та лікування у Республіканському Центрі радіаційної медицини м. Гомель Республіки Білорусь, було встановлено лікарями, що мій брат потребує алотрансплантації стовбурових гемопоетичних клітин(пересадка клітин кісткового мозку).

Рівненщина: люди не вірять, що їхнім дітям збудують школу

Єдиний шанс на порятунок життя Івана - є пересадка кісткового мозку. Таку операцію проводять тільки закордонні клініки, на запит рідних погодився провести державний медичний центр в Ізраїлі "RAMBAM", однак операція потребує великих коштів - 200 тисяч доларів, не підйомних для нашої сім'ї.

Маленький рівнянин потребує допомоги небайдужих людей

За весь період лікування та проведення обстежень,нами було витрачено багато коштів, оскільки ліки для підтримання організму досить дорогі та замовляти їх потрібно із-за кордону.

Рідні сподіваються, що є небайдужі люди, які допоможуть зібрати гроші та вилікувати брата.
Тел.:0502102784 Василь,брат.

Якщо ви маєте можливість нам допомогти , гроші можете переказати за реквізитами:

КАРТА ПРИВАТБАНК(оплата в гривнях)-Кулакевич Іван Іванович
5168 7573 2291 6117
КАРТА ПРИВАТБАНК (оплата у валюті) -Кулакевич Іван Іванович
5168 7573 3135 8178
Коментарі:Бесплатка