Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
28.11.2017, 14:05

Юрій Бойко: Потрібно не зменшувати кількість пенсіонерів, а забезпечувати збільшення надходжень до Пенсійного фонду

Для того щоб зменшити дефіцит Пенсійного фонду, потрібно створювати нові робочі місця і збільшувати зарплати, а не скорочувати кількість пенсіонерів. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко.
Політик підкреслив, що після так званої «пенсійної реформи» абсолютна більшість пенсіонерів отримали незначну надбавку до пенсії. «Люди, у яких були маленькі пенсії, отримали маленькі доплати. Ті, у кого пенсія була 1500 грн, отримали додатково 100-200 грн. А велику доплату отримали лише ті пенсіонери, які мали відносно велику пенсію. Але таких всього приблизно 1 млн, а всі інші отримали дуже мало», - сказав Юрій Бойко.

Він наголосив, що дефіцит Пенсійного фонду складає 140 млрд грн. – такого не було ніколи. «Зменшити цей дефіцит можна двома шляхами. Перший – це збільшувати надходження до нього. Для цього потрібно створювати робочі місця і збільшувати заробітні плати, тому що Пенсійний фонд наповнюється за рахунок відрахувань із зарплат. Ми пропонуємо йти саме таким шляхом, тому що сьогодні в Україні на одного працюючого припадає один пенсіонер. Дуже багато людей через політику нинішньої влади просто поїхали з країни – 5 млн українців працюють за кордоном», - зазначив парламентарій.

«Другий шлях, яким, на жаль, пішов уряд, – це зменшувати виплати з Пенсійного фонду. Якщо людина не має 25 років страхового стажу, то вона не отримає пенсію взагалі. В наступному році десятки тисяч людей, які у 90-ті роки працювали без офіційного працевлаштування, стикнуться з цією проблемою. І тільки у 65 років вони зможуть отримувати соціальну допомогу – 800 грн. Тобто це завуальоване збільшення пенсійного віку. Це несправедливо з людської точки зору і неправильно з економічної. Держава не виконує свою соціальну функцію. А так робити не можна», - акцентував Юрій Бойко.

Коментарі: