Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

28.11.2017, 16:00

У ДТП постраждав відомий український кінознавець та журналіст

Володимир Войтенко Фото зі сторінки Держкіно у мережі Фейсбук.

Чоловік, до речі, має стосунок і до Рівненщини.
Кілька днів тому у Києві машина збила Володимира Войтенка, він зараз знаходиться у лікарні, у важкому стані. Володимир Войтенко — українським кінознавець, головний редактор сайтів Кіно-коло та «Сценарна майстерня», відник авторської телепрограми «Арґумент-кіно». Також Володимир Войтенко — автор понад семи сотень публікацій в українських та закордонних періодичних виданнях, в аналітичних збірках, фестивальних каталогах, енциклопедіях, а також на інтернет-сайтах (зокрема, в журналах «Новини кіноекрана», «ПіК», «Искусство кино», «KINO-КОЛО», «Український тиждень»; в газетах «День», «Столичные новости», «Дзеркало тижня» та інших.

Рідні просять врятувати життя юного рівнянина

Крім того, Володимир Войтенко голова журі Міжнародної конкурсної програми кінофестивалю “Місто мрії”, який відбувається у Рівному. Крім того, він був викладачем першої Кіношколи у Рівному.Молодий мешканець Рівненщини тяжко захворів й потребує нагального лікування

Як повідомляють на сторінці Держкіно у мережі Фейсбук, усі охочі можуть перерахувати кошти на номер банківської картки його доньки Олени Войтенко: 5351 2801 0096 1012 (УкрСиббанк).

Калуга Ольга Василівна: 5168 7427 0036 5525 (Приватбанк).
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів