Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

03.12.2017, 10:43

“Затоплений” рівнянин: думка експерта

На фото Василь Котик.

Продовжуємо досліджувати проблему нашого читача Василя Котика.
Рівнянин Василь Котик мешкає на вулиці Чорновола, 40. Підвал його будинку постійно заливає водою. Про це рівнянин навіть присвячував вірші міській владі. Як пояснив у своєму коментарі керівник ЖКП «Західне» Микола Тарасюк, вода у підвалі, бо забивається дворова каналізація. Воду з підвалу відкачали, однак його знову затопило.

Як зазначив Микола Тарасюк, у цей будинок визивали спеціальну комісію, де був представник «Рівнеоблводоканалу», представник управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому, працівники ЖКП «Західне». Після того, як комісія поїхала, то підвал уже двічі затоплювало. На думку Миколи Тарасюка, потрібно робити дворову та центральну каналізацію. На що, за його словами, «Рівнеоблводоканал» відмовляється виконувати ці роботи.

- Працівники «Рівнеоблводоканалу» приїжджають, чистять каналізацію, але це не допомагає. Як і планувалося, ми поставили зворотні клапани, але це теж не допомогло, - говорить керівник ЖКП “Західне” Микола Тарасюк.

Із “Рівнеоблводоканалу” повідомили, що про проблему мешканців другого під’їзду на вулиці Чорновола, 40 знають, але причина не в мережах водоканалу.

“ Він (Микола Тарасюк — авт.) стверджує, що підвальне приміщення тривалий час підтоплюється стічними водами. Вважають, що причиною тому є засмічення зовнішніх мереж водовідведення. А на запитання, звідки стічні води потрапляють у підвал, відповідають, що з внутрішньобудинкових мереж. Причому підтоплює в тому будинку тільки другий під’їзд. Щоб встановити причину, ми неодноразово туди виїжджали, були навіть із комісією, до якої входили інженери ЖКП «Західне» та відділу житлово-комунального господарства, – по наших мереж жодних зауважень не було. Вони не мають ні переломів, ні просадок, ні деформацій, що могли б стати причиною витоку води. Але, навіть, якби і були такі, то ми затопити підвал, який знаходиться вище рівня люка на метр чи два, просто апріорі не можемо” - йдеться у коментарі.

ЧИТАЙТЕ КОМЕНТАР ПОВНІСТЮ.

Хто ж повинен залагоджувати проблеми рівнянина Миколи Котика? Кореспондент ОГО звернувся за коментарем до експерта:

- Спочатку треба встановити причину підтоплення. Це має зробити балансоутримувач, тобто ЖКП,
- зазначає експерт з питань житлово-комунального господарства Сергій Пінчук.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Затоплений" поет-рівнянин: коментар «Рівнеоблводоканалу»


Будинок рівнянина-поета знову затопило


“Затоплений” поет-рівнянин: як реагують на проблему комунальники

Міській владі рівнянин присвятив вірша про свої проблеми (+ФОТО)

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів