Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

17.12.2017, 12:41

Укрзалізниця більше не повертає квитки через Інтернет

Послугу призупинили через спекулянтів.
Укрзалізниця тимчасово призупиняє послугу повернення квитків через інтернет. На численні прохання пасажирів, таке рішення прийнято для недопущення створення штучного дефіциту та подальших спекуляцій проїзними документами на поїзди.
Аналіз, проведений спеціалістами Укрзалізниці, показує, що переважна кількість квитків на пікові дати, зокрема, зимові свята, викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу. Водночас, простежується тенденція щодо повернення значної частини викуплених квитків (переважно у нічні години), що, так чи інакше, корелюється з наростанням ажіотажного попиту на подорожі популярними маршрутами.

"Укрзалізниця" запустить новий швидкісний потяг "Інтерсіті"

Такі дані можуть свідчити про те, що квитки масово і системно викуповуються для перепродажу. Таким чином створюється штучний попередній дефіцит, що викликає справедливе невдоволенням та нарікання людей.

До уваги пасажирів: "Укрзалізниця" скасовує потяг через Рівне до Києва


Для того, щоб унеможливити подібні зловживання, Укрзалізниця тимчасово призупиняє операцію повернення квитків через інтернет. Повернення коштів за посадочні документи, оформлені через інтернет, здійснюватимуться винятково через залізничні каси. Обмеження буде скасовано після закінчення новорічно-різдвяних перевезень.

За повідомленням прес-служби Укрзалізниці.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів