подати
оголошення19.12.2017, 19:28

Верес попрощається з двома футболістами

Хто покине команду?
Рівненський "Верес" не продовжуватиме контракти із двома футболістами. Команду покинуть півзахисник Едгар Капаррос та нападник Василь Палагнюк. Цю інформацію повідомив головний тренер НК "Верес" Юрій Вірт.

Обоє футболістів, нагадаємо, приєдналися до "Вереса" на старті сезону. Василь Палагнюк зіграв за першу команду у 5-ти матчах, загалом провівши на полі 23 хвилини. Едгар Капаррос у поєдинках основного складу на поле не виходив.

МФК "Кардинал-Рівне" у Хмельницькому поступився «Соколу»

Натомість, обоє футболістів регулярно грали за "Верес" U21. Василь Палагнюк у матчах за молодіжку відзначився одним голом, Едгар Капаррос у ворота наших суперників забивав тричі.

На Рівненщині спіймали чоловіка, який обкрадав дачі

- Щодо усіх інших гравців, що виступали за нашу команду у першій частині сезону, то усіх їх ми чекаємо після відпустки. - повідомив головний тренер НК "Верес" Юрій ВІРТ. - Крім того, наразі ми ведемо перемовини із ще п`ятьма-шістьома потенційними новачками. І вже є певні успіхи у перемовинах. Не буду називати імен, поки ми не підпишемо контракти. Поки в нас є лише попередні домовленості. Але, гадаю, вже за тиждень зможемо говорити про якусь конкретику.

Інформаційна служба НК "Верес"
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів