подати
оголошення


24.12.2017, 13:20

На трасі Київ - Чоп горіла вантажівка ( + ФОТО)

Це сталося поблизу Корця.
21 грудня по обіді, під час несення служби на автодорозі Київ-Чоп, на відстані близько 300 метрів від Корецького поста в напрямку Рівного патрульні помітили вантажний автомобіль Renault Magnum з напівпричепом, із задньої частини якого йшов густий чорний стовп диму. Виявилося, що автомобіль загорівся під час руху.Рівнян запрошують приєднатися до соціального проекту «Керуй»

Інспектори негайно кинулися на допомогу водію.

На місці події полісмени тимчасово обмежили рух транспортних засобів в напрямку Рівного, оскільки існувала можлива загроза вибуху автомобіля що загорівся і як наслідок загроза життю та здоров'ю інших учасників дорожнього руху.Правоохоронці підбігли до палаючого автомобіля та виявили, що в нього горить ліве заднє колесо. Спроби водія самостійно погасити полум'я були безуспішними.

Для запобігання загоряння напівпричепу та пошкодження вантажу який перевозився, тягач від'єднати та відігнали на безпечну відстань, де і продовжили боротьбу з вогнем.

Для гасіння пожежі патрульні використали вогнегасник і службового автомобіля, а також вогнегасники з інших транспортних засобів, які зупинили для надання допомоги. Загалом, використали близько 10 вогнегасників, а також сніг з узбіччя.

Спільними зусиллями патрульних та інших небайдужих водіїв пожежу було ліквідовано впродовж 7 хвилин. ‎ Під час пожежі ніхто не постраждав, вантаж не був пошкоджений.

Вантажний автомобіль Renault Magnum зазнав незначних пошкоджень, проте зміг самостійно, своїм ходом продовжити рух. - Про це повідомляє патрульна поліція Рівного.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів