Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
26.12.2017, 22:10

Сім медалей для Рівного: спортсмени з Кунфу гучно заявили про себе на всю Україну

Спортсмени рівненської Школи Кунфу Віталія Лосіка вперше виїхали на змагання, аби представити Рівне, і вибороли одразу 7 перемог у Фіналі Кубку України з ушу (таолу). Засновник, шифу спортивної школи – Віталій Лосік, – виборов срібло у Фіналі Кубку України з ушу у розділі ней цзя цюань серед чоловіків 18 – 35 років.
Фінал Кубку України з ушу проходив у Львові впродовж трьох днів: із 15 по 17 грудня 2017 року за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА і федерації ушу області. Позмагатися між собою приїхали близько півтисячі спортсменів різних вікових категорій з усіх куточків України. Гостями Кубку стала команда майстрів ушу з Білорусі.

Рівне на Кубку представили 9 спортсменів «Школи Кунфу Віталія Лосіка», 7 з яких були нагороджені медалями та грамотами. Так, юний спортсмен Тимофій Нераєвський отримав першу в житті, і одразу – золоту медаль у Фіналі Кубку України з ушу у своїй віковій категорії. Срібло для Рівного привезли Нікіта Нестеров і Владислав Лисуха, бронзу – Ліана Подранецька, Артем Улан, Ілля Бордюг та Юрій Мосійчук.

«Я в захваті від результатів успішності Школи Кунфу, адже вперше виїхати на такі змагання, щоб представити Рівне, і одразу привезти 7 перемог… Можу тільки одне сказати, - спортсменам пощастило із шифу Віталієм Лосіком, бо такого відданого, професійного та сильного тренера знайти не легко», - поділилася враженнями після змагань одна із матерів, син якої також ходить на тренування з кунфу.

Тим часом «Школа Кунфу Віталія Лосіка» оголошує новорічний набір по вивченню Він Чун та Удан. Групи формуються згідно вікових категорій: від 4 років і старше, без обмежень.

Деталі за телефоном (067)148-24-24 або (093)559-59-78, шифу Віталій Лосік.
Коментарі: