Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

12.01.2018, 09:20

У міському Меморіалі Шморгуна з футболу зіграє два десятки команд

У середу, 10 січня, пройшли збори представників команд - учасниць відкритої зимової першості міста Рівне з футболу "Меморіал Володимира Шморгуна". На них були обговорено основні організаційні моменти турніру, а також проведено жеребкування групового етапу Меморіалу.
У групі "Авангард" змагатимуться наступні клуби:

1. "Коливань" (Клевань)
2. "Водник"
3. "Калина" (Бугрин)
4. "Рівес"
5. "Сатурн" (Дядьковичі)
6. ДЮСШ "Верес-U17"
7. "Волинь-U19" (Луцьк)
8. "Граніт" (Клесів)
9. ДЮСШ "Верес-U17"
10. "Полісся" (Малятин)

У групі "Парк" виступатимуть такі команди:

1. "Спарта" (Колоденка)
2. ФК "Курозвани"
3. "Інтеркарс"
4. "Понеділок"
5. "Фаворит" (Колоденка)
6. ФК "Гоща-АГАТ"
7. "Комета" (Житин)
8. "Горинь" (Кустин)
9. "Зірка-АТО"
10. "Продторгобладнання"

На відміну від попередніх років у цьому році серед учасників не буде явних фаворитів, як це траплялося в попередні сезони. Приміром, першоліговий ФК «Малинськ», який виграв три останніх за часом Меморіали, зіграє на передсезонному турнірі у Львові.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

На Меморіалі Шморгуна команди зіграють по останньому матчі в групах

Меморіал Шморгуна після річної перерви виграв оржівський ОДЕК

На нараді представників також було затверджено розклад перших двох турів Відкритої зимової першості міста Рівне "Меморіал Володимира Шморгуна".

Група "Парк"
20 січня, субота
10:00 "Продторгобладнання" - "Фаворит" (Колоденка)
11:20 "Спарта" (Колоденка) - "Зірка-АТО"
12:40 "Понеділок" - ФК "Гоща-АГАТ"
14:00 ФК "Курозвани" - "Горинь" (Кустин)
15:20 "Інтеркарс" - "Комета" (Житин)

21 січня, неділя
10:00 "Зірка-АТО" - "Комета"
11:20 "Інтеркарс" - "Фаворит"
12:40 "Продторгобладнання" - "Понеділок"
14:00 ФК "Курозвани" - ФК "Гоща-АГАТ"
15:20 "Горинь" - "Спарта"

Група "Авангард"

20 січня, субота
10:00 "ДЮСШ "Верес-U16" - "Полісся" (Малятин)
11:20 "Водник" - "Сатурн" (Дядьковичі)
12:40 "Калина" (Бугрин) - "Рівес"
14:00 "Коливань" (Клевань) - "Граніт" (Клесів)
"ДЮСШ "Верес-U17" - "Волинь-U19" (Луцьк), перенесено на 07.02, середа

21 січня, неділя
10:00 "Рівес" - "Сатурн"
11:20 "ДЮСШ "Верес-U16"" - "Калина"
12:40 "Полісся" - "Граніт"
14:00 "ДЮСШ "Верес-U17" - "Коливань"
"Водник" - "Волинь-U19", перенесено на 14.02, середа
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів