Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО



подати
оголошення
Новини партнерів

08.02.2018, 18:01

На футбольному Меморіалі Шморгуна відіграли більшу частину групового етапу

Минулого вік-енду пройшли чергові матчі відкритої Зимової першості міста Рівне з футболу «Меморіал Володимира Шморгуна» 2018. Команди-учасники перетнули своєрідний екватор групового етапу цього турніру і більшості з них залишилося провести лише по три поєдинки.
Результати матчів 5 та 6 туру Зимової першості Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018

"Комета" (Житин) - "Понеділок" - 0 - 7, "Продторгобладнання" - ФК "Гоща - АГАТ" - 2 - 1, "Спарта" (Колоденка) - "Фаворит" (Колоденка) - 3 - 4, "Зірка - АТО" - ФК "Курозвани" - 3 - 0, "Інтеркарс" - "Горинь" (Кустин) - 4 - 3, "Водник" - ДЮСШ "Верес" U17 - 3 - 0, "Волинь" U19 (Луцьк) - "Рівес" - 3 - 1, "Коливань" (Клевань) - "Полісся" (Малятин) - 1 - 4, "Калина" (Бугрин) - "Граніт" (Клесів) - 1 - 3, ДЮСШ "Верес" U16 - "Сатурн" (Дядьковичі) - 0 - 2

ДЮСШ "Верес" U17 - ДЮСШ "Верес" U16 - 3 - 1, "Горинь" (Кустин) - "Зірка - АТО" - 2 - 1, "Понеділок" - "Фаворит" (Колоденка) - 7 - 2, "Спарта" (Колоденка) - "Продторгобладнання" - 2 - 3, ФК "Гоща - АГАТ" - "Інтеркарс" - 1 - 1, "Комета" (Житин) - ФК "Курозвани" - 1 - 3, "Водник" - "Рівес" - 3 - 4, "Граніт" (Клесів) - "Волинь" U19 (Луцьк) - 2 - 0, "Сатурн" (Дядьковичі) - "Полісся" (Малятин) - 1 - 3, "Калина" (Бугрин) - "Коливань" (Клевань) - 4 – 2

Перенесена гра 1 туру.
ДЮСШ "Верес" U17 - "Волинь" U19 (Луцьк) - 1-1

У групі «Авангард» чітко визначилася лідируюча четвірка у складі «Граніта», «Полісся», «Калини» та «Сатурна». Зважаючи на те, що команді з Клесова у трьох заключних матчах протистоятимуть три найгірші клуби групи, можна достроково віддати представникам Сарненщини перше місце у відбірних змаганнях. Сприятливим залишився і календар для команд з Гощанського району, тому більше за все друге-третє місця тут посядуть «Полісся» та «Калина». А от за четверте місце боротьба ще попереду – як заочна, так і в особистому двобої між «Сатурном» та «Коливаню».
У групі «Парк» ситуація значно заплутаніша. Команди розмістилися в турнірній таблиці з інтервалом в одне очко і тут можливі будь-які пертурбації, тому достроково назвати переможця відбору практично неможливо.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

На Меморіалі Шморгуна команди зіграють по останньому матчі в групах

Меморіал Шморгуна після річної перерви виграв оржівський ОДЕК



Розклад наступних поєдинків.
ГРУПА "ПАРК"
7 ТУР, 10.02, СУБОТА
10-00 31. ЗІРКА АТО – ПРОДТОРГОБЛ., 11-20 32. КОМЕТА – ГОЩА АГАТ, 12-40 33. ПОНЕДІЛОК – КУРОЗВАНИ, 14-00 34. СПАРТА – ІНТЕРКАРС, 15-20 35. ГОРИНЬ – ФАВОРИТ
8 ТУР, 11.02, НЕДІЛЯ,
10-00 36. СПАРТА – ПОНЕДІЛОК, 11-20 37. КОМЕТА – ГОРИНЬ, 12-40 38. ФАВОРИТ – КУРОЗВАНИ, 14-00 39. ЗІРКА АТО – ГОЩА АГАТ, 15-20 40.ПРОДТОРГОБЛ – ІНТЕРКАРС

ГРУПА "АВАНГАРД"
7 ТУР, 10.02, СУБОТА
10-00 31.ДЮСШ ВЕРЕС U17 –ПОЛІССЯ, 11-20 32. ВОЛИНЬ U19 – КАЛИНА, 12-40 33. ВОДНИК – ГРАНІТ, 14-00 34.ДЮСШ ВЕРЕС U16– РІВЕС, 15-20 35. КОЛИВАНЬ – САТУРН
8 ТУР, 11.02, НЕДІЛЯ,
10-00 36. РІВЕС – ПОЛІССЯ, 11-20 37. ВОЛИНЬ U19 – КОЛИВАНЬ, 12-40 38. ДЮСШ ВЕРЕС U16 – ГРАНІТ, 14-00 39. ВОДНИК – КАЛИНА, 15-20 40. ДЮСШ ВЕРЕС U17 –САТУРН
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів