подати
оголошення


20.02.2018, 09:21

У Рівному пройшов Відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу

17-18 лютого у Рівному відбувся Відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, в якому прийняли участь команди Березнівського, Сарненського, Млинівського районів, Волинської області та міста Рівне.
Загалом в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» змагалося 78 учасників.

Як відзначили у рівненському «Інваспорті», з вітальним словом перед учасниками змагань виступили начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Ліпський Віталій Володимирович, головний спеціаліст управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Мурін Володимир Валерійович та начальник регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович.

На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення кандидата в майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору – Галушко Марії, Асєєвій Ніні, посвідчення І розряду з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору – Мурдзі Дмитру, Корнєєєву Павлу та посвідчення І розряду з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату – Поліщуку Дмитру.

Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору проводилось окремо по нозологіям, ваговим категоріям, серед жінок та чоловіків.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному особливі спортсмени та ветерани змагалися за Кубок області з пауерліфтингу

У Рівному пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів «Інваспорту»

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце – Блищик Юлія, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 52 кг: І місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 56 кг: І місце – Ліценко Анастасія, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Галінська Галина, ЗМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Коробкова Світлана, МСУ (м. Рівне),

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Асєєва Ніна, КМСУ (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце - Головатчик Руслан, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Корнєєв Павло (м. Рівне);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Мурдза Михайло (м. Рівне), ІІІ місце – Ткачук Микола (м. Рівне);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Набухотний Роман, ЗМСУ (Сарненський р-н), ІІ місце – Миронець Андрій, МСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Ковальчук Володимир, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 90 кг: І місце – Дерманський Анатолій, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Головатчик Павло, МСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Нікітчук Ігор (м. Рівне);

вагова категорія до 100 кг: І місце – Шепель Петро, МСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія до 125 кг: І місце – Ландик Валерій (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед жінок стали:

вагова категорія до 45 кг: І місце – Кобилинська Дар’я (м. Рівне), ІІ місце - Крецу Валентина (Сарненський р-н);

вагова категорія до 50 кг: І місце – Чубик Любов, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 55 кг: І місце – Скулінець Ніна (Волинська обл.);

вагова категорія до 61 кг: І місце – Самчик Марина (м. Рівне), ІІ місце – Сульжук Діана (м. Рівне), ІІІ місце – Лось Оксана (м. Рівне);

вагова категорія до 73 кг: І місце – Гаврилюк Галина (м. Рівне);

вагова категорія до 79 кг: І місце – Семенюк Любов, МСУМК (м. Рівне);

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед чоловіків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Катеринич В’ячеслав (м. Рівне), ІІ місце – Матчишин Олександр (м. Рівне);

вагова категорія до 54 кг: І місце – Михасюк Костянтин (м. Рівне), ІІ місце – Барановський Максим (м. Рівне), ІІІ місце – Кулик Сергій (Волинська обл.);

вагова категорія до 59 кг: І місце – Шутак Сергій, МСУ (Сарненський р-н), ІІ місце – Марчук Михайло, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Смичук Віктор, КМСУ (Волинська обл.);

вагова категорія до 65 кг: І місце – Усачик Вадим, КМСУ (Сарненський р-н), ІІ місце – Яков’юк Максим (м. Рівне), ІІІ місце – Булка Дмитро (м. Рівне);

вагова категорія до 72 кг: І місце – Ковальчук Юрій (Млинівський р-н), ІІ місце – Поліщук Дмитро (м. Рівне), ІІІ місце – Максимчук Олексій, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 80 кг: І місце – Наливайко Михайло, КМСУ (Сарненський р-н), ІІ місце - Марков Євген (м. Рівне);

вагова категорія до 88 кг: І місце – Кожушко Сергій, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Головій Віктор (Сарненський р-н);

вагова категорія до 97 кг: І місце – Багнюк Олександр, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце - Новак Роман, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Клімов Микола (Березнівський р-н);

вагова категорія до 107 кг: І місце – Сікальський Андрій (м. Рівне);

вагова категорія понад 107 кг: І місце – Мурашко Олександр, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Товкач Олег (м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».
Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів