Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

22.02.2018, 14:18

Рівне атакує смертельна небезпека

В цьому переконані пасічники Рівного. Люди б'ють на сполох, адже через неконтрольоване застосування пестицидів у державі страждають не тільки бджоли, а і люди, які масово хворіють на ракові захворювання.
Члени Спілки пасічників Рівного прийшли на сесію Рівненської міської ради, щоб привернути увагу до неконтрольованого використання пестицидів на Рівненщині.

Вони звернулися до депутатів зі зверненням, під яким стоїть 35 печаток і підписи 35 різноманітних громадських організацій, товариств та установ Рівного.

- Україна нині за смертністю посідає 1 місце у Європі та 2 у світі. А Рівне - місто серед поля, де кожен дев'ятий мешканець хворий на рак, - говорить голова Спілки пасічників Рівного Богдан ЛИМАР. - Причина цьому - великі агрохолдинги, які є творцями пестицидних аерозольних хмар, що мають здатність мігрувати аж до 30 км. Їх використання не контролюється на законодавчому рівні.

Міський голова Рівного Володимир Хомко сказав, що звернення від депутатів щодо створення навколо Рівного 20-кілометрової буферної захисної зони депутатський корпус підготує. Якщо депутати його підтримають, то його надішлють до центральних органів влади.
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів