Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
23.02.2018, 14:30

А за вікном майже весна...

Ніби нещодавно святкували Новий Рік, а вже минає лютий і до весни залишається зовсім трішки. Навіть погода за вікном натякає на те, що зима слабшає з кожним днем. Як мені здається, весна – одна з найбільш очікуваних пір року.
І не просто тому, що саме в цю пору все оновлюється, розквітає і хочеться знову жити і творити, а й тому, що після неї настає літо, а отже, період відпочинку і відпусток не за горами.

Вийшов теплий осінній номер журналу LIGHT: Грійте душу почуттями

Ми постараємося розфарбувати цей останній місяць зими цікавими статтями, модними порадами, життєвими історіями. А ще розкажемо про талановитих дітей нашого міста, як стати фахівцем в індустрії краси та як підкреслити свою жіночність і сексуальність. А в постійній рубриці WEDDING допоможемо зробити ваш весільний день ідеальним та неповторним. Це та багато іншого – на сторінках нового номера молодіжного журналу "LIGHT" (Лайт).Стильна Наталя Дмитренко готується до спідвею разом з Лайт

До зустрічі в нових статтях і випусках! Посміхайтеся частіше! Одягайтеся яскравіше! І нехай ця весна стане для вас найщасливішою!

З повагою, редактор журналу LIGHT Мирослава СТРОЧИНСЬКА

Контакти:
mira.davudyuk@gmail.com
Мирослава Строчинська
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів