подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
25.02.2018, 16:40

Куди звертатися пенсіонерам за інформацією у Рівному та області

Останнім часом знову обговорюється питання про реформування пенсійної системи.
У ЗМІ з’явилося повідомлення, що у Києві управління пенсійного фонду знаходиться у стані ліквідації. Як стало відомо пізніше із повідомлення прес-служби Пенсійного фонду України, завершується реорганізація головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві. Замість двох управлінських ланок у місті діятиме одна, де будуть зосереджені всі адміністративно-управлінські функції: кадрова, юридична, бухгалтерська служби тощо. Натомість колишні місцеві управління функціонуватимуть як підрозділи з обслуговування громадян.

Чи будуть якісь зміни у роботі управлінь пенсійного фону у Рівному та області? Куди звертатися за необхідною інформацією пенсіонерам?

У Пенсійному фонді повідомили нову інформацію про реформування

Як повідомили кореспонденту ОГО з Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, для міста Рівного нічого не зміниться — пенсіонери і надалі зможуть звертатися в міське управління пенсійного фонду України. Нагадаємо, що воно знаходиться за адресою: 33001, м.Рівне, вул.Яворницького, 34 (район пивзаводу).Для Рівненської області теж поки що не запровадили жодних змін щодо цього.
Коментарі:Бесплатка