Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

25.02.2018, 11:20

Весна у Рівному розпочнеться звучанням світових хітів

Міський Будинок Культури продовжує заполоняти культурний простір Рівного мистецькими проектами.
Весна 2017-го року розпочиналась з пісень Володимира Івасюка, а осінь - грала «Мелодію життя Миколи Мозгового». Ці проекти прогриміли далеко за межами нашої області, адже на них завітали шановані гості, відомі артисти і навіть рідні тих, на чию честь проводився захід. І не стихли обговорення та не згасли яскраві враження від цих арт-проектів, як Будинок культури готується дивувати знову.

Без гриму про любов: Ірина Білик у Рівному (+ВІДЕО)

Нова весна зазвучить по-новому! 1 березня на рівненських глядачів чекають «Світові хіти» у виконанні народного оркестру «Наспів». Колектив готує композиції Етти Джеймс, Дженіс Джоплін, Адель, Джеймса Брауна, «Океану Ельзи» і багатьох інших топових артистів нашої планети. При цьому керівник оркестру Сергій Мостовий зазначає: «На народних інструментах можна грати різну музику, то чому б не спробувати виконати Адель на цимбалах, а Лару Фабіан на сопілці? Репертуар підбирався так, щоб це були пісні не одноденні, а ті, що залишаються на слуху, не зважаючи на плин часу.»


Концерт Віталія Козловського відмінили: Що ж робити з купленими квитками

Відвідувачам концерту також варто очікувати на велику кількість вокалістів, як місцевих так і запрошених, а ще на різноманітність жанрів та стилів музичних композицій, адже підбирались вони аби догодити смаку кожного глядача. Сюрпризом стане і виступ суперфіналіста вокального шоу «Голос країни» другого сезону кавер-виконавця, автора власних пісень, ліричного рокера Олександра Онофрійчука.

Вперше в Рівному - великий стадіонний концерт Олега Винника

Тож, 1 березня о 19:00 год ми запрошуємо вас до Міського Будинку Культури послухати мелодії, що народжують спогади.
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів