Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

17.03.2018, 15:20

Додаткова порція чуттєвості: Єгор Грушин подарує рівнянам два концерти

За місяць до концерту квитків на концерт неокласиків не стало. І тому з вдячністю до слухача музиканти гратимуть у Рівному 2 дні поспіль!
У рівненському залі камерної та органної музики 18 березня о 17:00 відбудеться додатковий концерт Єгора Грушина.

18 березня в рамках туру з концертною програмою «Together» у Рівненському органному залі відбудеться додатковий концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель).Бумбокс везе у Рівне "Голого короля"

За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів.

«Ми назвали цей тур «Together», як свою одноіменну композицію, що є однією з найулюбленіших як для наших слухачів, так і для нас самих. І, оскільки, ми є партнерами не лише в творчості, а й в особистому житті, на концерті можна буде відчути підтримку й протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого, гармонійного та мелодійного. Ми плануємо показати як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та оксамитовий тембр віолончелі…», - діляться артисти.

Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів