23.03.2018, 17:00

На Меморіалі Шморгуна вирішальні поєдинки [+Відео]

В обласному футбольному турнірі «Меморіал Володимира Шморгуна» командам залишилося провести два заключні тури. Останнім матчем на змаганнях організатори з Рівненської обласнї федерації футболу запланували зустріч між ОДЕК та ФК «Малинськ», які є головними претендентами на перемогу у турнірі.
Результати матчів 6-7 турів.
ФК "Малинськ" - "Водник" (Рівне) - 6 - 0, "Коливань" (Клевань) - ФК "АГАТ" (Гоща) - 0 - 2, ФК "Малинськ" - КОЛІФКС (Костопіль) - 10 - 0, ОДЕК (Оржів) - "Калина" (Бугрин) - 1 - 1, "Коливань" (Клевань) - ОДЕК (Оржів) - 0 - 2, "Полісся" (Малятин) - ФК "АГАТ" (Гоща) - 0 - 1, КОЛІФКС (Костопіль) - "Калина" (Бугрин) - 0 - 6, ФК "Малинськ" - ДЮСШ "Верес" (Рівне) - 4 - 0, ДЮСШ "Верес" (Рівне) - "Водник" (Рівне) - 2 - 2

Перші очки на Меморіалі Шморгуна втратив чемпіон – оржівський ОДЕК. У матчі проти бугринської «Калини» оржівці пропустили у другій частині другого тайму. Шалені спроби відігратися вдало завершилися для підопічних Олега Шандрука лише за три хвилини до фінального свистка. Щоправда, нічийний результат 1:1 навряд чи задовольнив гравців ОДЕКа повністю.

Натомість, ФК «Малинськ» продовжив «кувати» власні перемоги, при чому усі – з крупним рахунком. У черговому матчі команда Богдана Самардака взагалі встановила рекорд результативності, відванаживши «десять» «сухих» м’ячів костопільським ліпцеїстам.

Наразі, представник Березнівщини поступається Оржеву чотирма очками, проте має дві гри у запасі і цілком ймовірно, що перед вирішальним матчем з ОДЕКом ФК «Малинськ» отримає гандикап у два залікові бали.

На футбольному Меморіалі Шморгуна відіграли більшу частину групового етапу

Зимову першість Рівного з футболу виграла у суботу команда «Понеділок»

Паралельно з участю в рівненському Меморіалі Шморгуна малинська команда виступає на львівському Меморіалі Ернста Юста, де вже пробилася до півфіналу, де гратимуть ще три команди з Львівщини - «Юність» (Верхня Білка), «Миколаїв» і стрийська «Скала». У 1/4 фіналу представник Рівненщини здолав львівську «Погонь» 3:1. Вже на 4-ій хвилині Ярослав Корнійчук вивів гостей із Рівненщини вперед. Одразу після перерви (47-ма хвилина) Богдан Скоцький подвоїв перевагу «містян». За 13 хвилин до завершення основного часу матчу голом у власні ворота «відзначився» гравець «Погоні» Олег Яценко. На 82-ій хвилині львівська команда спромоглася лише на гол престижу – забив Іван Юськевич.

Після тижневої перерви відновилися поєдинки в іншому обласному футбольному турнірі в Рівному. Після трьох турів Меморіалу Молчановського на вершині двовладдя – її очолюють «Славія» з Великої Омеляни та «Продторгобладнання».

2 тур, 17.03, субота,
ХФК "Надія" - "Славія" 1:1, "Продторгобладнання" - ФК "Гоща-Агат" 3:1, "Калина-2" - "Ветеран" 7:2, "Агат" - "Рівес" 2:3

3 тур, 18.03, неділя,
"Калина-2" - "Продторгобладнання" 0:0, "Агат" - ФК "Гоща-Агат" 2:1, "Рівес" - "Славія" 1:8, "Ветеран" - ХФК "Надія" 0:0