подати
оголошення23.03.2018, 23:27

ТОП 10 супутникових ресиверів 2018 року

Від того, який супутниковий ресивер буде обраний, залежить не тільки якість зображення на екрані телевізора, а й його функціональні можливості.
Розібратися незнаючій людині в цьому питанні досить складно, тому ми підібрали кращі тюнера з продажу в 2018 році і склали рейтинг, який допоможе вам визначитися з покупкою.

Орієнтуватися пропонуємо на каталог супутникових приймачів з сайту www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/, на ньому величезна кількість відгуків від покупців, докладні описи і огляди.

Моделі варті уваги покупців.


Якщо проаналізувати ринок продажів DVB-S / S2 ресиверів за 2018 рік, а також ознайомитись з численними відгуками користувачів на тематичних інтернет-форумах, то можна сформувати список добротних супутникових приймачів в співвідношенні ціна-якість.

Отже, розглянемо 10 кращих моделей 2018 року і підкреслимо їх основні переваги.

10 місце - Tiger X90 HD.

Модель 2016 г. в., ідеальне рішення для тих, хто шукає другий приймач в родину, наприклад, для підключення телевізора на кухню. З цією метою Tiger X90 HD впорається на відмінно.

9 місце - Sat-Integral S-1218 HD Able.

При досить низькій вартості ця модель має широкий функціональний потенціал. До того ж програмне оновлення постійно вдосконалюється, а чіткості одержуваної картинки можна позаздрити.

8 місце - OpenFox X-6m HD.

Проста класична модель тюнера. Виробник орієнтувався на бюджетного покупця, і це йому вдалося в повній мірі.

7 місце - Sat-Integral S-1228 HD.Ще один приймач з модельної лінійки Sat-Integral. На відміну від S-1218 має додатковий вихід для підключення домашнього кінотеатру та більший корпус.

6 місце - StarTrak S2 Mini.

На шостому місці ресивер однієї з компаній, яка вже давно представляє на ринку товар подібної серії. Але саме ця модель S2 Mini 2017 р.в., стала дійсно популярною серед покупців. Чому? Відповідь проста: якісне програмне забезпечення, потужний процесор і прийнятна вартість.

5 місце - Openbox S3 Micro.

Тюнер від відомого виробника, відноситься до бюджетних моделей супутникових приймачів, але при цьому досить надійний в роботі, як і вся продукція Openbox.

4 місце - Sat-Integral S-+1248 HD.


Має корпус стандартних розмірів. Відрізняється своєю надійністю і простотою настройки основних функцій. До того ж, відгуки користувачів про ці тюнери в більшості своїй позитивні.

Трійка лідерів.


Ці моделі супутникових приймачів відрізняються хорошим програмним забезпеченням, високою якістю картинки, але при цьому відносяться до ресиверів бюджетної серії. Отже, лідерами ТОПу будуть такі моделі:

• U2C A1ternativa LAN;

• Denys H.265;

• uClan B6 Full HD.

U2C A1ternativa LAN це оновлена модель тюнерів компанії «Альтернатива». Але саме ресивер хвалять за стабільну роботу і надійність.

На другому місці розташувався супутниковий приймач Denys H.265 - досить багатофункціональний пристрій, але для того, щоб повністю відчути всі його переваги потрібне постійне підключення до Інтернету. Перше місце цей ресивер не зайняв також через досить високу вартість на нього. На жаль, він доступний далеко не для кожного, тому цю модель не можна назвати бюджетної.Лідер рейтингу супутниковий ресивер uClan B6 Full HD представлений на ринку в декількох варіантах (ще є моделі в металевому корпусі і з картоприймачем). Досить гарне програмне забезпечення і широкий функціонал вивели його в лідери.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів